Wielki dzień dla fanów Pokemon Unite 24 stycznia

Gra, która zachwyca swoich graczy

W 2023 roku Pokemon Unite podbił serca swoich graczy, wprowadzając 14 nowych grywalnych stworzeń. Najnowszym z nich jest nikt inny jak Magikarp i Gyarados, którzy dołączą do gry 24 stycznia, oferując nowe wrażenia z gry.

Początkowe słabe zdolności Magikarpa zaskakująco przekształcają się w potężne ruchy, gdy ten ewoluuje w Gyarados.

Pomyślnego wejścia w rok 2024

Fani Pokemon Unite byli zachwyceni rokiem 2023, kiedy dodano 14 nowych grywalnych stworzeń, oferujących wiele nowych postaci do odkrycia. Niedawno Meowscarada i Metagross dołączyli do gry w grudniu 2023 r., kończąc rok dwoma popularnymi monami.

Pokemon Unite rozpoczyna rok z hukiem, oferując swoim graczom jedno z najbardziej kultowych stworów pierwszej generacji, Magikarp, z możliwością opanowania go już od 24 stycznia.

Pytania dotyczące rozgrywki

Pomimo tego, że Magikarp jest zaskakującym wyborem dla grywalnych postaci w Pokemon Unite, biorąc pod uwagę jego słabość w grze, Magikarp jest jednym z najbardziej znanych stworzeń w serii, poza Pikachu.

Gracze będą mogli także skorzystać z wykorzystania Gyaradosa, prawdziwego potwora, gdy Magikarp ewoluuje.

Gracze będą mogli uzyskać dostęp do Magikarp i Gyarados w Pokemon Unite dzięki aktualizacji, która zostanie wdrożona 24 i 25 stycznia, w zależności od regionu gracza.

Gracze, którzy mogli wcześniej cieszyć się Magikarpem i Gyaradosem, ujawnili pełny opis rozgrywki tymi nowymi postaciami.

Stawką są oczekiwania

Sam Magikarp nie jest najpotężniejszym stworzeniem w głównej serii gier, jest w stanie wykonać jedynie kilka ataków. Jednak po ewolucji w Gyarados zyskuje dostęp do potężnych ataków, takich jak Wodospad, Wodny Ogon, Smoczy Oddech i Odbicie.

Dzięki agresywnemu stylowi walki Gyarados poprawia swoją mobilność i zwiększa częstotliwość ataków, co pozwala mu zbliżyć się do przeciwników.

Nadal wiele nie wiadomo na temat opcji kosmetycznych dostępnych dla Magikarp i Gyarados, a produkty spin-off „Holowear” mogą zostać wypuszczone z okazji tych nowych dodatków.

Źródło: www.bing.com