Wiadomości Pokémon Unite


Pokémon Unite, co to jest?

Pokémon UNITE to spin-off gry Pokémon w formie free multiplayer online battle arena. Jest ona dostępna na Nintendo Switch, Androida i iOS.

Podczas rozgrywki gracz bierze udział w drużynowych bitwach zwanych Unite Battles, w których dwie drużyny złożone z pięciu Pokémonów rywalizują ze sobą i innymi dzikimi Pokémonami. Po pokonaniu Pokémona, czy to przeciwnika, czy dzikiego, gracz zbiera energię Aeos w kulach Unite, które następnie można przenieść do pól bramkowych drużyny przeciwnej, rozprowadzając energię i zbierając punkty dla drużyny. Gracz może się wyleczyć, stojąc w polu bramkowym swojej drużyny. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie najwyższego wyniku końcowego dwóch drużyn po upływie czasu walki.

Podczas walki gracz może również zdobywać poziomy, gdy pokona wystarczającą liczbę Pokémonów, a nawet może ewoluować swojego grywalnego Pokémona w oparciu o gatunek. Poziomowanie może również pomóc w naładowaniu wskaźnika ruchu jednostki Pokémona. Gdy wskaźnik ruchu jednostki Pokémona zostanie w pełni wypełniony, będzie on mógł użyć potężnego ruchu jednostki.

Gra posiada funkcję łączności międzyplatformowej, dzięki czemu gracze na różnych platformach mogą grać razem.

>

Znajdź najnowsze informacje o Pokémon Unite na tej stronie: nowości, aktualizacje, nagrody, itp.