Wiadomość o pojawieniu się Ceruledge w Pokémon Unite dzieli fanów

Fani Pokémon Unite będą zachwyceni, gdy dowiedzą się o nadchodzącym przybyciu Ceruledge, kolejnego grywalnego stworzenia ze słynnej gry. To widmo typu Ghost and Fire zostało dodane w Pokémon Scarlet & Violet i podbiło graczy swoim schludnym wyglądem. Po pojawieniu się w Pokémon Horizons i niedawnej integracji z Pokémon Go wraz z Charcadet i Armarouge, Ceruledge wzmacnia obsadę Pokémon Unite.

Szczegóły na temat Ceruledge w Pokémon Unite

Szczegóły tego ogłoszenia pochodzą od jednostki Unite.

Reakcje na to ogłoszenie są podzielone. Niektóre komentarze wyraźnie wyrażają entuzjazm fanów, podczas gdy inne ubolewają nad brakiem różnorodności ról dostępnych Pokémonów, wzywając do większej liczby Pokémonów wspierających i defensywnych.

Brak równowagi w rolach Pokémonów

Prawdą jest, że lista grywalnych Pokémonów w Pokémon Unite skupia się na Pokémonach atakujących, najpopularniejszym w głównych grach. Chociaż Pokémony takie jak Miraidon, Gyarados i Falinks niedawno dołączyły do ​​gry, wszystkie należą do kategorii Atakujących lub Wszechstronnych Pokémonów.

Z drugiej strony, ostatnim Pokémonem typu Defensywnego dodanym do Pokémon Unite był Umbreon w maju 2023 roku. Wygląda więc na to, że fani czekali na nowego Pokémona Wspierającego lub Defensywnego od prawie roku, co podsyca ich frustrację.

Źródło: www.bing.com