True Gravity wygrywa Pokemon UNITE India Open 2023, największe wydarzenie e-sportowe w Indiach

Najważniejsze wydarzenie w dziedzinie e-sportu w Indiach

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 był znaczącym kamieniem milowym w dziedzinie e-sportu w Indiach. Organizowany przez Skyesports i The Pokemon Company, ten mobilny turniej MOBA oferował niesamowitą pulę nagród w wysokości 10 lakhów rupii, co czyni go największym jak dotąd wydarzeniem e-sportowym w grach w Indiach. Team True Gravity zwyciężył w Pokemon UNITE India Open 2023, pokonując w finale Team Forge Your Legacy 2:0. Pokazali swoją dominację, eliminując takie drużyny jak Revenant Esports i Team Griffin, aby zostać mistrzami Indii.

Pokemon UNITE India Open 2023

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 zakończył się 18 listopada 2023 r. To wydarzenie e-sportowe odbyło się na stadionie KD Jadhav Indoor Stadium w Delhi. Wielu fanów Pokemon UNITE zebrało się, aby oglądać walkę swoich ulubionych drużyn e-sportowych o trofeum. Zespół True Gravity dał swoim fanom dominujący występ. W finale drużyna zmierzyła się z Forge Your Legacy. Dzięki konsekwentnej grze zespołowej zwyciężyli w tym meczu. Kapitan zespołu Hayrambh „Mereum” Rajesh Monga powiedział: „To z pewnością była ekscytująca podróż. Ciężko pracowaliśmy i na szczęście opłaciło się, ale wiemy, że na tym podróż się nie kończy. Azjatycka Liga Mistrzów to bardzo ważne wydarzenie i będziemy musieli zmierzyć się z międzynarodowymi drużynami, więc mamy nadzieję, że będziemy na to wystarczająco dobrze przygotowani. »

Pula nagród w wysokości 10 lakhów rupii zostanie rozdzielona pomiędzy cztery najlepsze zespoły w następujący sposób:

Pierwsze miejsce : Zespół True Gravity – 4 lakh rupii

Drugie miejsce: Wykuj swoje dziedzictwo – 2,75 lakh rupii

Trzecie miejsce : Zespół Griffin – 1,75 lakh rupii

Czwarte miejsce: FS Esports – 1 lakh rupii

Te cztery drużyny wezmą teraz udział w play-offach Pokemon UNITE Asia Champions League India. Najlepsze drużyny będą reprezentować kraj podczas międzynarodowego wydarzenia offline.

Skyesports, lider e-sportu i gier wideo

Skyesports to wiodąca firma zajmująca się e-sportem i grami z siedzibą w Chennai. Jest dobrze znany z organizowania dużych turniejów e-sportowych. Skyesports oferuje doskonałą gamę oryginalnych adresów IP, w tym Skyesports Championship, Skyesports Masters, Skyesports League, Skyesports Grand Slam, Skyesports Skirmish Series i wiele innych.

Źródło: www.bing.com