Stracona szansa: Pokemon Unite bez opcji Magikarp

Wstęp

Pojawienie się Magikarpa w grze Pokemon Unite wstrząsa mechaniką gry, przynosząc innowacyjne zmiany, takie jak ewolucja w Gyarados, która odbywa się poprzez system pomiaru wysiłku, a nie poziomy poziomów.

Magikarp doskonale integruje się z Pokemon Unite

Magikarp dodaje nową mechanikę, która wstrząśnie rozgrywką w Pokemon Unite. Główną innowacją jest unikalna metoda ewolucji Magikarpa w Gyarados, wymagająca wypełnienia jego wskaźnika wysiłku poprzez podstawowe ataki, a także ruchy Magikarpa.

Hołd dla Czerwonego Gyarados

Wprowadzenie kostiumu Holowear Red Gyarados w Pokemon Unite będzie hołdem dla kultowego, błyszczącego wariantu Gyarados z gier Johto. Miałoby to ogromny wpływ na szum i plotki wokół nowej gry Pokemon z głównej serii.

Holowear Red Gyarados wydaje się oczywisty dla Pokemon Unite

Fani Pokemonów prawdopodobnie znają świecącą czerwoną formę Gyarados, która jest jednym z najbardziej zapadających w pamięć elementów gier Gen 2. Gry Johto ugruntowały pozycję Red Gyarados jako jednego z najbardziej kultowych błyszczących wariantów serii.

Obecnie Pokemon Unite nie oferuje kostiumów Holowear, które zawierają błyszczące warianty dla grywalnych monsów. Wprowadzenie tego typu kostiumów wydaje się idealnym rozwiązaniem po dodaniu Magikarpa i jego ewolucji w Gyarados.

Wydaje się, że to dobry moment na wprowadzenie kostiumu Red Gyarados Holowear do Pokemon Unite. Ponieważ plotki wskazują na potencjalną nową grę Johto dla głównej serii Pokemon, gra byłaby w doskonałej pozycji, aby zwiększyć emocje wokół tych spekulacji.

Źródło: www.bing.com