Stracona szansa dla Pokémon Unite: brak dostępnego Magikarpu

Nowy dodatek do Pokemon Unite

Niedawne ogłoszenie o dodaniu Magikarpa jako grywalnej postaci w Pokemon Unite to świetna wiadomość dla fanów tej ryby pierwszej generacji. Choć może się to wydawać dziwnym wyborem, biorąc pod uwagę, że Pokemon Unite to szybka gra MOBA, ewolucja Magikarpa, Gyarados, dobrze pasuje do reszty postaci. Jednak dzięki temu nowemu dodatkowi Pokemon Unite ma szansę dokonać kosmetycznych zmian dla tego potwora i zaoferować graczowi możliwość zabawy kultowym czerwonym Gyaradosem.

Skórka Holoweara dla czerwonego Gyarados

Wydaje się, że Magikarp przyniesie ze sobą nową mechanikę, która wstrząśnie rozgrywką w Pokemon Unite. Najbardziej znaczącą z tych zmian jest sposób, w jaki Magikarp skaluje się w Gyaradosa, wymagający od ciebie uzupełnienia wskaźnika Wysiłku poprzez użycie podstawowych ataków i ruchów Magikarp, takich jak Cepel i Splash, zamiast standardowego poziomu systemu skalowania, którego używają inne postacie. Dzięki temu przełamaniu schematów z punktu widzenia rozgrywki dodanie Magikarpa do Pokemon Unite jest doskonałą okazją do dodania do gry pierwszej błyszczącej skórki Holowear, aby umożliwić graczom zabawę kultowym czerwonym Gyarados.

Zasłużony hołd

Fani serii Pokemon prawdopodobnie znają świecącą czerwoną postać Gyaradosa, jeden z najbardziej zapadających w pamięć elementów gier drugiej generacji. Dlatego sensowne jest tylko to, że Pokemon Unite złożyłby hołd tej godnej uwagi formie za pomocą kosmetyku Holowear. W Pokemon Unite Holowear to skórki, które gracze mogą kupić dla swoich stworzeń, a te kosmetyki zwykle przyjmują formę odzieży dla powiązanego z nimi stworzenia. Obecnie w Pokemon Unite nie ma kostiumów Holowear zawierających błyszczące warianty grywalnych stworzeń. Jest to jednak doskonała okazja, aby wprowadzić pierwszy tego rodzaju dodatek poprzez dodanie skórki Holowear dla Czerwonego Gyarados dla nowej grywalnej postaci, która już wprowadza do gry nową mechanikę.Nawet jeśli zmienisz kolor Gyarados na czerwony, aby pasował do jego błyszczącego forma nie wchodzi w rachubę, wręczenie mu czerwonego garnituru lub czegoś podobnego, aby mógł rozpoznać jego błyszczącą postać poprzez Holowear bez zmiany jego podstawowego modelu, nadal byłoby sposobem na pokazanie, że zasługuje na miłość.

Plotki wskazują na potencjalną nową grę regionalną Johto dla głównej serii Pokemon. Pokemon Unite byłby wtedy w doskonałej sytuacji, aby podsycić emocje wokół tych plotek, dodając tę ​​skórkę Holoweara dla Czerwonego Gyarados, gdy Magikarp dołączy do składu pod koniec tego miesiąca. Wydaje się, że gwiazdy tak bardzo sprzyjają Red Gyarados, że włączenie go do Pokemon Unite miałoby zbyt duży sens. Nie wiadomo, czy gra ostatecznie skorzysta z tej szansy, ale prawdopodobnie byłby to dobry wybór, aby wzbudzić emocje wśród fanów Pokemon Unite.

Źródło: www.bing.com