Skyesports uruchamia kwalifikacje Pokémon UNITE WCS 2024 w Indiach z 37 500 $ do zgarnięcia

Turniej kwalifikacyjny Pokémon UNITE World Championship 2024 w Indiach zapewnia wielkie niespodzianki dla fanów gier wideo. Konkurs organizowany przez Skyesports, wiodącego indyjskiego lidera turniejów e-sportowych, zapewni wszystkim graczom wyjątkową okazję do reprezentowania swojego kraju na prestiżowych Mistrzostwach Świata w Honolulu na Hawajach, z pulą nagród wynoszącą 500 000 dolarów.

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Pokémon UNITE 2024 w Indiach ogłoszone przez Skyesports

Turniej kwalifikacyjny Pokémon UNITE World Championship 2024 India Qualifier organizowany przez Skyesports stanowi doskonałą okazję z pulą nagród wynoszącą 37 500 $. Rundy otwarte dla wszystkich graczy pomogą wyłonić drużynę, która będzie bronić barw Indii podczas ogólnoświatowych rozgrywek.

Shiva Nandy, założycielka i dyrektor generalna Skyesports, mówi, że jest podekscytowana możliwością kontynuowania współpracy z The Pokémon Company trzeci rok z rzędu. Podkreśla stały wzrost liczby uczestników i oglądalności gry w ciągu ostatnich dwóch lat. Jako indyjski gospodarz e-sportu Pokémon UNITE, Kwalifikator 2024 zapewni każdemu aspirującemu profesjonalnemu graczowi możliwość zabłyśnięcia na scenie międzynarodowej. Rejestracje do kwalifikacji są otwarte na stronie internetowej Skyesports do 9 maja 2024 r., a fazy kwalifikacyjne zaplanowano na 11 i 12 maja.

Szczegóły Mistrzostw Świata Pokémon UNITE 2024

Mistrzostwa Świata 2024 odbędą się w dniach 16–18 sierpnia, a pula nagród wyniesie 500 000 dolarów. O tytuł mistrza świata będzie walczyć szesnaście najlepszych drużyn na świecie. Po udziale Revenant Esports i S8UL Esports w latach 2022 i 2023, podczas kwalifikacji 2024 wyłoniona zostanie drużyna, która w tym roku będzie reprezentować Indie.

Nie przegap okazji, aby śledzić te wyjątkowe zawody i wspierać indyjskich graczy walczących o tytuł na Mistrzostwach Świata Pokémon UNITE 2024.

Źródło: www.bing.com