Rewelacje Pokémon UNITE: nowy legendarny Pokémon może dołączyć do selekcji, z ograniczeniami drużynowymi

Przyszłe przybycie legendarnych Pokémonów na wyspę Aeos?

Nowe informacje z kopalni danych Pokémon UNITE sugerują, że legendarny Pokémon Paradox Miraidon wkrótce dołączy do bitwy na wyspie Aeos. Jeśli to odkrycie się potwierdzi, Miraidon będzie czwartym Legendarnym Pokémonem, który dołączy do i tak już kontrowersyjnej listy, obejmującej Urshifu, Zaciana i Mewtwo. Te legendarne Pokémony są rzeczywiście uważane za zbyt potężne w porównaniu do innych grywalnych Pokémonów.

Kolejnym odkryciem eksploracji danych jest możliwe dodanie ograniczeń drużynowych w postaci licencji EX, dedykowanych wyłącznie legendarnym Pokémonom. Obejmuje to ograniczenia w używaniu tych legendarnych Pokémonów, co stanowi oczywistą próbę zrównoważenia gry bez ograniczania ich mocy. Nie potwierdzono, czy Miraidon będzie częścią tych licencji EX, ale jest wysoce prawdopodobne, że tak będzie.

Implementacja Miraidona w Pokémon UNITE

Twórcy nie ujawnili jeszcze, w jaki sposób Miraidon zostanie zaimplementowany w grze, ale stwierdzono, że ma on kilka umiejętności poza walką, w tym zdolność postaci gracza do dosiadania go w otwartym świecie. Niemniej jednak Lapras pełni już tę funkcję w grze MOBA, więc jest mało prawdopodobne, że Miraidon będzie mógł również transportować sojuszników na pole bitwy. Jednak jego status paradoksalnego Pokémona może wprowadzić nową mechanikę.

Nowe odkrycia w eksploracji danych

Oprócz Miraidona w tym tygodniu odkryto inne zasoby podczas eksploracji danych, w tym bardziej szczegółowe spojrzenie na Pokémona Meowscaradę, który ma pojawić się na wyspie Aeos na początku grudnia, dając graczom szansę na bezpłatne uzyskanie licencji UNITE. Oprócz Meowscarady eksploratorzy danych twierdzą, że Gyarados i Metagross wkrótce dołączą do listy grywalnych Pokémonów, wraz z odkryciem również ich potężnych zestawów ruchów.

Gracze Pokémon UNITE mogą zatem spodziewać się rychłego przybycia Meowscarady i możliwej integracji nowych Pokémonów w najbliższej przyszłości. Jednakże wyzwania związane z Legendarnymi Pokémonami będą nadal pojawiać się, a limity Zespołu EX mogą okazać się bardziej restrykcyjne niż korzystne, jeśli w przyszłości zostaną dodane nowe Legendarne Pokémony.

Źródło: www.bing.com