Przybycie Magikarp i Gyarados w Pokemon Unite w styczniu 2024 r

Magikarp i Gyarados przybywają do Pokemon Unite

Timi Studio i The Pokemon Company International rozpoczęły rok 2024 od ujawnienia, że ​​Magikarp i Gyarados pojawią się w Pokemon Unite 25 stycznia 2024 r. To ogłoszenie potwierdza również, że atak „Splash” Magikarpa będzie powiązany z jego metodą ewolucji. Po pierwsze, oto pierwszy zrzut ekranu Magikarp w Pokemon Unite, który pokazuje wskaźnik pod paskiem życia najwyraźniej powiązany z atakiem Splash (はねる). Interfejs użytkownika w prawym dolnym rogu również odnotowuje obecność ataku Plagi (じたばた).

Istnieje również wczesny film przedstawiający Magikarp skaczący po mapie. Ten krótki zwiastun pokazuje, jak zmierza w stronę południowej linii i skacze w kierunku wrogiego celu. Następnie zatrzymuje się w tym miejscu.

Nie ma jeszcze materiału filmowego pokazującego Gyarados w grze.W grudniu 2023 roku w Pokemon Unite pojawiły się dwa nowe Pokemony. Pierwszym był Meowscarada. Zadebiutował 7 grudnia 2023 roku u boku Sprigatito i Floragato. Gracze nadal mogą zdobyć go za darmo podczas wyzwania Meowscarada Flower Petals Challenge do 10 stycznia 2024 r. 26 grudnia 2023 r. do gry dołączyli Beldum, Metang i Metagross. Można je zdobyć w sklepie w grze za 575 klejnotów Aeos. Pokemon Unite jest dostępny na Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych, a Magikarp i Gyarados zadebiutują 25 stycznia 2024 roku.

Źródło: www.bing.com