Poznaj nowego Pokémona dodanego do Pokémon Unite: Ceruledge!

Pokémon Unite wita nowego rekruta w Ceruledge

Ceruledge: nowicjusz w grze

Jest typem Ognia/Ducha, może poruszać się szybko i zadawać ogromne obrażenia przed ucieczką. Ceruledge jest już dostępny, podobnie jak szansa na zdobycie własnego Emboara w nowych bitwach najazdowych Tera wprowadzonych w najnowszej aktualizacji.

Ceruledge okazuje się być doskonałym i wszechstronnym zawodnikiem. Potrafi szybko przystąpić do bitwy i zadać ogromne obrażenia, zanim ucieknie przed odwetem. Jego zdolność Jedności, Powracające Uderzenie, pozwala mu naładować atak ostrzami, zanim szybko przejdzie do wyznaczonego obszaru.

Zdolność Jedności jest szczególnie potężna, pozostawia ogłuszenie przeciwnego Pokémona i pozwala Ceruledge’owi zadać kilka dodatkowych trafień trzema machnięciami ostrza. Podsumowując, idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zaskoczyć przeciwnika i zmusić go do rzucenia telefonem lub Switch w sytuacji frustracji podczas ucieczki.

Różnorodność Pokémonów w grze

Imponującą rzeczą w Pokémon i Unite jako całości jest ogromna lista stworzeń, które można uwzględnić w grze. Podczas gdy gry takie jak League of Legends zawsze wymagają tworzenia nowych postaci, Pokémon może po prostu czerpać z katalogu i wydobywać inne niejasne Pokémony z jednego z wielu regionów występujących w grach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są najlepsze i najgorsze postacie w Pokémon Unite, sprawdź nasze rankingi postaci w grze Pokémon Unite, od najlepszych do najgorszych!

Aby pójść jeszcze dalej, możesz zapoznać się z naszą listą najlepszych gier mobilnych roku 2024 (jak dotąd), aby zobaczyć, co przykuło naszą uwagę w szerokim świecie gier mobilnych! Wszystkie wybrane przez nas w różnych gatunkach.

Źródło: www.bing.com