Potencjalna nowa postać legendarna w Pokémon UNITE: Data Mining ujawnia wskazówki dotyczące limitu drużyny

Legendarny Pokémon, który wkrótce dołączy do bitwy na wyspie Aeos

Według niedawnego odkrycia badacza danych Pokémon UNITE, legendarny Pokémon Miraidon może dołączyć do wyspy Aeos w nadchodzących miesiącach. To bardzo oczekiwane przybycie oznaczało przybycie czwartego legendarnego Pokémona na wyspę, dołączającego do Urshifu, Zaciana i Mewtwo.

To nowe odkrycie następuje po innym odkryciu dotyczącym dodania ograniczeń zespołowych w postaci licencji EX. Licencje te, przeznaczone wyłącznie dla legendarnych Pokémonów, wydają się być próbą przywrócenia równowagi w grze bez zmniejszania wrodzonej mocy tych legendarnych Pokémonów.

Wdrożenie Miraidona i przybycie innych Pokémonów

Nie zostało jeszcze potwierdzone, w jaki sposób Miraidon zostanie zaimplementowany w Pokémon UNITE. Jego status paradoksalnego Pokémona sugeruje nową mechanikę, która może wstrząsnąć rozgrywką. Dodatkowo, po miesiącach spekulacji, eksploratorzy danych twierdzą, że Gyarados i Metagross również mogą w przyszłości dołączyć do listy grywalnych Pokémonów, wraz z odkryciem również ich potężnych ruchów.

Inne niedawne odkrycia obejmują bardziej szczegółowe spojrzenie na Meowscaradę, który prawdopodobnie zadebiutuje na wyspie Aeos na początku grudnia, a gracze będą mogli bezpłatnie uzyskać licencję UNITE. Te dodatki powinny zachwycić graczy, jednocześnie podsycając nadzieję, że do gry dołączy więcej kultowych Pokémonów.

Kwestia równowagi

Od czasu dodania Zaciana i Mewtwo gracze wyrażali frustrację z powodu równowagi gry i pojawienia się legendarnych Pokémonów. Pomimo prób zmniejszenia ich mocy, ograniczenia drużynowe w postaci licencji EX mogą dodatkowo skomplikować grę, zwłaszcza jeśli w przyszłości dodane zostaną inne legendarne Pokémony.

W międzyczasie gracze Pokémon UNITE mogą wyczekiwać rychłego przybycia Meowscarady, która będzie pierwszą w grze, umożliwiającą graczom odkrycie Pokémona z regionu Paldea.

Źródło: www.bing.com