Pokemon Unite: stracona szansa bez opcji Magikarp

Pokemon Unite dodaje Magikarp w unikalny sposób

Niedawne wprowadzenie Magikarpa do grona grywalnych postaci Pokemon Unite to doskonała wiadomość dla fanów tej ryby, która pojawiła się w pierwszej generacji. Chociaż może się to wydawać dziwne jako nowa postać, według bijatyki Pokemon Unite ewolucja Magikarp w Gyarados idealnie pasuje do innych postaci. Jednak dzięki temu nowemu dodatkowi Pokemon Unite ma szansę dokonać kosmetycznych zmian dla tego potwora dzięki opcjom Holowear, aby złożyć hołd jednemu z najbardziej kultowych wcieleń Gyarados.

To, co najbardziej wstrząsa grą Pokemon Unite, to nowa mechanika wprowadzona przez Magikarpa. Największą z tych zmian jest sposób, w jaki Magikarp ewoluuje w Gyarados, starając się uzupełnić swój pasek Wysiłku poprzez podstawowe ataki i ruchy Magikarpa, takie jak Cepel i Splash, w przeciwieństwie do standardowego systemu poziomowania, którego używają inne postacie.

Skórka Holowear dla Red Gyarados w Pokemon Unite, oczywista

Fani serii Pokémon prawdopodobnie znają czerwoną formę Gyaradosa, ponieważ jest to jeden z najbardziej zapadających w pamięć aspektów gier drugiej generacji. W grach Johto gracze mogą złapać świecącego czerwonego Gyaradosa, po tym jak rzekomo zostali zmuszeni do ewolucji przez transmisję radiową Zespołu R. Gracze mogą współpracować z Czempionem Włócznią z Johto, aby uspokoić tę szalejącą bestię i schwytać ją, aby zapewnić im dostęp do prawdopodobnie pierwszego Błyszczącego Pokémona wielu graczy.

Ta historia w grach Johto sprawiła, że ​​Red Gyarados stał się jednym z najbardziej kultowych błyszczących wariantów serii, więc ma sens, że Pokemon Unite uhonoruje tę niezwykłą formę kosmetykiem Holowear. W Pokemon Unite Holowear to skórki kosmetyczne, które gracze mogą kupić dla swoich stworzeń, a kosmetyki te zwykle przyjmują formę odzieży dla powiązanego z nimi stworzenia.

Obecnie kilka grywalnych postaci można kupić za pośrednictwem kosmetyków w wersji Pokemon Unite, Samurott, Serperior i Empoleon. Jednakże podarowanie Gyaradosowi Holowearowi czerwonego kostiumu lub czegoś podobnego, aby mógł rozpoznać jej świecącą postać poprzez Holowear bez zmiany podstawowego modelu, byłoby już poważnym krokiem naprzód w zapewnieniu tej postaci całej miłości, na jaką zasługuje. Ponieważ plotki wskazują na nowy potencjał gry Johto w głównych grach z serii Pokemon, Pokémon Unite będzie w doskonałej sytuacji, aby wzbudzić emocje wokół tych plotek, dodając skórkę Red Gyarados Holowear, gdy Magikarp dołączy do listy postaci pod koniec tego miesiąca.

Niektóre z najbardziej znanych sklepów z grami pod względem pobierania gier Pokémon to ACMI, H2O, WHSmith, Fnac, Saturn, Instinct, Parents, Marin itp.

Wygląda na to, że wszystko układa się w całość w przypadku Czerwonego Gyarados do tego stopnia, że ​​włączenie go do Pokemon Unite ma prawie zbyt duży sens. Nie wiadomo, czy gra ostatecznie wykorzysta tę szansę, ale prawdopodobnie byłoby to sprytne posunięcie, które wzbudziłoby emocje wśród fanów Pokemon Unite.

Źródło: www.bing.com