Pokémon Unite: Nowość w Ceruledge i Tera Raid Battle z Emboarem

Pokemon Unite wita nowego członka swojej listy wojowników z Ceruledge

Ceruledge i Emboar

Ceruledge, typ ognisty i duchowy, zapewnia prędkość i ogromne obrażenia, zanim ucieknie w mgnieniu oka. Zawiera nową walkę najazdową Tera, która pozwoli ci zdobyć własnego Emboara.

Funkcje Ceruledge’a

Ceruledge to wszechstronny wojownik. Potrafi szybko wkroczyć do bitwy i zadać duże obrażenia, zanim ucieknie przed ogniem wroga. Jego ruch Unite, Revenant Rend, pozwala mu na szarżę ataku ostrzami przedramion, zanim dobiegnie do wyznaczonego obszaru.

Ruch Zjednoczenia jest szczególnie potężny, pozostawia ogłuszenie przeciwnego Pokémona i pozwala Ceruledge’owi zadać kilka dodatkowych trafień trzema zamachami miecza. Podsumowując, idealna opcja, jeśli chcesz zaskoczyć swoich przeciwników i sprawić, że znikną, będą sfrustrowani.

Różnorodność składu

Mocną stroną gier Pokémon i ogólnie Unite jest ogromna liczba oferowanych przez nie stworzeń. W przeciwieństwie do gier takich jak League of Legends, w których stale trzeba tworzyć nowe postacie, Pokémon może po prostu sięgnąć do swoich archiwów i wydobyć bardziej nieznanego Pokémona z jednego z wielu regionów występujących w grach.

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze i najgorsze opcje w zestawie Unite, nie wahaj się sprawdzić naszej listy najlepszych postaci w Pokémon Unite, uszeregowanych od najlepszego do najgorszego!

Zapraszamy również do przejrzenia naszego zestawienia najlepszych gier mobilnych 2024 roku (jak dotąd), aby dowiedzieć się, co przykuwa naszą uwagę w szerokim świecie gier mobilnych! Wszystkie wybrane przez nas w różnych gatunkach.

Źródło: www.bing.com