Pokémon UNITE: nowe limity legendarne i drużynowe?

Wyczekiwane przybycie na wyspę Aeos

Nowa era bitew nadchodzi na wyspę Aeos w Pokémon UNITE! Według ostatnich odkryć związanych z eksploracją danych, legendarny Pokémon Paradox Miraidon może wkrótce dołączyć do składu. To rychłe nadejście już wywołuje silne reakcje wśród graczy.

Według informacji ujawnionych przez eksploratora danych El Chico Eevee, Miraidon byłby czwartym legendarnym Pokémonem, który dołączył do areny, obok Urshifu, Zaciana i Mewtwo. Te Pokémony już budzą wiele kontrowersji ze względu na ich większą moc niż inne grywalne stworzenia.

Ograniczenia zespołu i nadchodzące nowe funkcje

Oprócz tego ogłoszenia dokonano innego odkrycia dotyczącego wdrożenia licencji EX wyłącznie dla legendarnych Pokémonów. Wydaje się, że te licencje, obecnie zarezerwowane dla Mewtwo i Zaciana, mają na celu zrównoważenie gry przy jednoczesnym zachowaniu mocy tych mitycznych stworzeń. Możliwe, że te licencje wkrótce będą miały wpływ na Miraidon. Jednakże możliwość wykorzystania go poza walką, na przykład w Pokémon Scarlet i Violet, wciąż rodzi pytania dotyczące jego mechaniki w grze.

Co więcej, inne niedawno odkryte aktywa sugerują rychłe przybycie Meowscarady na wyspę Aeos, z możliwością uzyskania przez graczy licencji UNITE za darmo. Ponadto szerzą się spekulacje, że Gyarados i Metagross wkrótce dołączą do grywalnych stworzeń, a ich potężne ruchy również wykryto w danych.

Mieszane reakcje i wyzwania przed nami

Po wypuszczeniu Zaciana, Mewtwo i Urshifu, podniosło się wiele głosów, aby potępić brak równowagi spowodowany przez te legendarne Pokémony. Pomimo prób zrównoważenia gry podejmowanych przez zespół programistów, dodanie Miraidona i innych przyszłych legendarnych Pokémonów może stanowić nowe wyzwania. Licencje EX mogą zatem okazać się nudne, jeśli w przyszłości zostaną dodane nowe legendarne Pokémony.

W międzyczasie gracze Pokémon UNITE mogą wyczekiwać rychłej premiery Meowscarady, oznaczającej pojawienie się w grze pierwszego Pokémona z regionu Paldea.

Źródło: dotesports.com