Pokémon Unite: Nadchodzą nowi wojownicy Ceruledge i Emboar!

Nowość w składzie Pokémon Unite z Ceruledge

Ceruledge, nowicjusz w Pokémon Unite

Pokémon Unite wita nowego, ważnego członka swojego składu z Ceruledge typu Fire/Ghost. Możesz także zdobyć Emboara, biorąc udział w nowych bitwach Tera Raid dodanych w najnowszej aktualizacji. Ceruledge jest już dostępny, a bitwy Tera Raid w celu zdobycia Emboara powrócą od 21 do 23 czerwca.

Cechy i umiejętności Ceruledge’a

Ceruledge to świetny, wszechstronny zawodnik. Potrafi szybko wskoczyć do bitwy i zadać ogromne obrażenia, zanim ucieknie przed odwetem. Jego ostateczną umiejętnością jest Render Wight, podczas której ładuje atak swoimi ostrzami, a następnie rzuca je w wyznaczonym obszarze.

W szczególności jego ostateczny ruch jest bardzo potężny, wprawia przeciwnego Pokémona w oszołomienie i pozwala Ceruledge’owi zadać kilka dodatkowych trafień trzema cięciami. Krótko mówiąc, idealny, jeśli chcesz pojawić się znikąd i wywołać wściekłość przeciwnika podczas ucieczki.

Znaczenie składu w Pokémon Unite

Imponującą rzeczą w Pokémonach i ogólnie w Unite jest ogromna liczba stworzeń, które można uwzględnić w grze. Podczas gdy gry takie jak League of Legends zawsze wymagają tworzenia nowych postaci, Pokémon może po prostu czerpać ze swojego katalogu i wypuszczać kolejne, mało znane Pokémony z jednego z wielu regionów występujących w grach.

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze i najgorsze postacie w składzie Unite, powinieneś sprawdzić nasz ranking wszystkich postaci Pokémon Unite od najlepszych do najgorszych!

Co więcej, możesz przejrzeć naszą listę najlepszych gier mobilnych 2024 roku (jak dotąd), aby zobaczyć, co przykuło naszą uwagę w szerokim świecie gier mobilnych! Wszystkie wybrane przez nas z kilku gatunków.

Źródło: www.bing.com