Pokemon Unite: Falinks dołącza do listy grywalnych postaci!

Pokemon Unite nadal poszerza swoją listę grywalnych postaci, dodając do niej Falinks. Od premiery w 2021 r. deweloper TiMi Studio dodał wiele nowej zawartości, dodając Pokemony, aby zmienić sposób grania w grę. Gracze cieszyli się różnorodnością stylów gry oferowanych przez Pokemon Unite w porównaniu do głównej serii, jednocześnie dając graczom Pokemona, którego kochają.

Nowe dodatki

Gracze z niecierpliwością czekają na ogłoszenia o nowych Pokemonach, które można by dodać do gry MOBA 5 na 5. Wcześniej w 2024 roku ogłoszono trzy nowe Pokemony w Pokemon Unite, w tym Falinks. Inne pokemony ogłoszone w grze to Miraidon i Ceruledge, co zwiększa różnorodność grywalnych klas w grze.

Falinks w Pokemon Unite

Falinks został dodany do Pokemon Unite jako wszechstronny Pokemon walczący w zwarciu w najnowszej aktualizacji gry. Postać wymaga wysokiego poziomu umiejętności i podkreśla znaczenie pracy zespołowej. Falinks można zdobyć w grze za 14 000 monet Aeos lub 575 klejnotów Aeos, ale można je zdobyć wyłącznie za klejnoty Aeos w pierwszym tygodniu po premierze.

Szczegóły wydarzenia Falinks

Wydarzenie Falinks potrwa od 25 kwietnia 2024 r. do 9 maja 2024 r. Aby zdobyć Falinks, będziesz potrzebować 14 000 monet Aeos lub 575 klejnotów Aeos. Postać jest dostępna wyłącznie za klejnoty Aeos w pierwszym tygodniu od premiery. Zestaw ruchów Falinksa obejmuje atak, wzmocnienie, megaróg, żelazną głowę, brak odwrotu, pobicie i formację pyłowego diabła jako ruch ostateczny.

Wydaje się, że Pokemon Unite ma przed sobą świetlaną przyszłość, a udział w Mistrzostwach Świata Pokemon w 2024 r. jest planowany. Podekscytowani fani z niecierpliwością czekają na szansę wzięcia udziału w rywalizacji i zdobycia specjalnych gadżetów podczas tego prestiżowego wydarzenia.

Wniosek

Dodanie Falinks do Pokemon Unite to świetna wiadomość dla graczy, zapewniająca mnóstwo możliwości rozgrywki. Gra jest uważana za jedną z najlepszych gier Pokemon na urządzenia mobilne, dzięki ulepszeniom, jakie wprowadza do tradycyjnego systemu walki z serii Pokemon. Każdy nowy Pokemon dodaje nowy wymiar do gry, pozwalając graczom odkrywać unikalne style gry i zobaczyć, jak gra będzie ewoluować w przyszłości.

Źródło: www.bing.com