Pokémon Unite: Dodano nową postać Ceruledge i bitwę Tera Raid

Pokémon Unite wprowadza Ceruledge i Emboar w najnowszej aktualizacji

Pokémon Unite zaprezentowało swój najnowszy dodatek do składu z Ceruledge, Pokémonem typu Ognistego i Duchowego. Oprócz Ceruledge gracze mogą także brać udział w bitwach Tera Raid, aby zdobyć własnego Emboara. Aktualizacja jest już dostępna, a bitwy najazdowe Emboar Tera odbędą się w dniach 21–23 czerwca.

Ceruledge: nowy dodatek

Ceruledge to wszechstronny Pokémon, który wyróżnia się zwinnością i zadawaniem obrażeń. Dzięki zdolności do szybkiego angażowania się w bitwę, wyprowadzania potężnych ataków i szybkiego wycofywania się, ten Pokémon jest siłą, z którą należy się liczyć. Jego ruch Zjednoczenia, Revenant Rend, pozwala mu naładować atak ostrzami na ramionach i ciąć do przodu w wyznaczone miejsce, pozostawiając ogłuszonego Pokémona przeciwnika.

Poznaj różnorodny skład Pokémon Unite

Pokémon Unite wyróżnia się obszerną listą stworzeń, czerpiących z szerokiej gamy gatunków Pokémonów z różnych regionów. W przeciwieństwie do innych gier, które stale wprowadzają nowe postacie, Pokémon Unite w unikalny sposób oferuje szeroki wybór Pokémonów z istniejącego katalogu. Jeśli interesują Cię postacie, które osiągają najlepsze wyniki w grze, koniecznie sprawdź naszą listę poziomów, w której znajdują się wszystkie postacie Pokémon Unite od najlepszego do najgorszego.

Aby uzyskać więcej rekomendacji gier, nie przegap naszej wyselekcjonowanej listy najlepszych gier mobilnych 2024 roku. Odkryj różnorodne, starannie wybrane gry z różnych gatunków, które przykuły naszą uwagę w środowisku gier mobilnych.

Źródło: www.bing.com