Pokemon Unite: darmowa rotacja Pokemonów w tym tygodniu

Chcesz dowiedzieć się więcej o Pokemonach dostępnych w darmowej rotacji w tym tygodniu w Pokemon Unite? Nie szukaj dalej, jesteśmy tutaj, aby informować Cię na bieżąco!

Co to jest Pokemon Unite?

Pokemon Unite to gra w stylu MOBA, która pozwala grać różnymi Pokemonami w pięcioosobowej drużynie, aby osiągnąć różne cele. Będziesz musiał przejąć cele na linii i pokonać drużynę przeciwną w jak największym stopniu. Aby to zrobić, będziesz musiał znaleźć odpowiedni skład drużyny w oparciu o Pokemony dostępne w grze.

Darmowa rotacja Pokemonów

Ponieważ w grze występuje wiele Pokemonów, zaleca się wypróbowanie ich przed zakupem każdej postaci z osobna. Możesz je wypróbować korzystając z dostępnych w danym momencie kodów. Do tego są Pokemony, w które możesz grać za darmo dzięki cotygodniowej rotacji. Oto lista Pokemonów dostępnych obecnie w darmowej rotacji w Pokemon Unite:

Cramorant
Leafeona
Trevenanta
Tyranitar

Darmowa rotacja trwa cały tydzień i umożliwia wypróbowanie nowych Pokemonów. To świetny sposób, aby przed zakupem upewnić się, co otrzymujesz w Pokemon Unite. Ta rotacja pozwala odkryć różne role dla każdego Pokemona.

Kiedy zmienia się darmowy obrót?

Jeśli chodzi o wyzwania i cotygodniowe rotacje, różni się to w zależności od gry. Na szczęście w Pokemon Unite darmowy obrót zmienia się regularnie. Możesz spodziewać się zmiany darmowego obrotu w każdy poniedziałek o północy czasu UTC. Nowy Pokemon wejdzie wówczas do darmowej rotacji Pokemonów.

W rotacji Pokemon Unite dostępne są tylko cztery darmowe Pokemony. Jeśli będziesz grać wystarczająco dużo, będziesz mógł szybko odblokować inne Pokemony w grze, co da ci duży wybór Pokemonów do wyboru. Na szczęście darmowy obrót pozwala także wypróbować różne role.

Źródło: www.ginx.tv