Pokémon Unite: Ceruledge i Emboar pojawiają się w aktualizacji!

Pokémon Unite wita nowego członka swojego składu z Ceruledge

Ceruledge – nowość na liście

Ceruledge, Pokémon typu Ognistego i Duchowego, może poruszać się szybko i zadawać ogromne obrażenia przed ucieczką. Zawiera nową bitwę rajdową Tera, która pozwala zdobyć własnego Emboara.

Funkcje Ceruledge’a

Ceruledge to doskonały, wszechstronny wojownik. Potrafi szybko przystąpić do bitwy, zadając ogromne obrażenia, zanim ucieknie przed odwetem. Jego zdolność Unite, Revenant Rend, pozwala mu na szarżę ataku łopatkami i wystrzelenie go w wyznaczone miejsce.

Potężna rozgrywka

Zdolność Zjednoczenia Ceruledge’a jest szczególnie potężna, pozostawia ogłuszenie przeciwnego Pokémona i pozwala Ceruledge’owi zadać kilka dodatkowych trafień trzema tnącymi ciosami. Podsumowując, jest to świetna opcja, jeśli chcesz zaskoczyć przeciwnika i udaremnić go szybką ucieczką.

Różnorodne postacie do odkrycia

Jedną z imponujących rzeczy w Pokémon Unite jest obszerna lista stworzeń dostępnych w grze. W przeciwieństwie do gier takich jak League of Legends, w których stale trzeba tworzyć nowe postacie, Pokémon może czerpać ze swojej przeszłości i włączać innego, mało znanego Pokémona z jednego z wielu. regiony obecne w grach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, które postacie są najlepsze, a które najgorsze w składzie Unite, sprawdź nasz ranking postaci Pokémon Unite, od najlepszego do najgorszego!

Inne gry do odkrycia

Jeśli szukasz innych gier mobilnych, które do tej pory przykuły naszą uwagę w 2024 roku, sprawdź naszą listę najlepszych gier mobilnych roku. Wszystkie wybrane przez nas w różnych gatunkach. Złap je wszystkie!

Źródło: www.bing.com