Opcja Magikarp: Pokemon Unite zostawia pieniądze na stole

Nieoczekiwany rozwój Pokémon Unite

Niedawne ogłoszenie o dodaniu Magikarpa do listy grywalnych stworzeń w Pokémon Unite zachwyca fanów tej ryby generacji 1. Chociaż może się to wydawać dziwnym wyborem dla nowej postaci, ewolucja Magikarpa w Gyarados jest mile widzianym dodatkiem. Idealnie pasuje do tej ryby reszta postaci w grze.Jednak dzięki temu nowemu dodatkowi Pokémon Unite ma szansę dokonać kosmetycznych zmian w tej żywej istocie dzięki opcjom Holowear, aby złożyć hołd jednemu z najbardziej kultowych wcieleń Gyarados.

Zdobyć popularność

Magikarp wprowadza nową mechanikę, która wstrząśnie rozgrywką w Pokémon Unite. Największą z tych zmian jest sposób, w jaki Magikarp ewoluuje w Gyarados, wypełniając swój pasek Wysiłku poprzez wykorzystanie podstawowych ataków i ruchów Magikarpa, takich jak Bane i Splash, a nie poprzez standardowe postacie systemu poziomowania. Ponieważ Magikarp już przełamuje schematy z punktu widzenia rozgrywki, jego dodanie do Pokémon Unite stanowi również doskonałą szansę na dodanie do gry pierwszej błyszczącej skórki Holowear, umożliwiającej graczom grę jako legendarny Czerwony Gyarados.

Czerwona skóra Gyarados promieniuje inteligencją

Fani serii Pokémon prawdopodobnie znają połyskującą czerwoną formę Gyaradosa, jeden z najbardziej zapadających w pamięć aspektów gier Gen 2. W grach Johto gracze mogą z pewnością złapać świecącego Gyaradosa nad Jeziorem Anger po tym, jak rzekomo zostali zmuszeni do ewolucji przez audycja radiowa Zespołu R. Współpracując z Czempionem Lancem z Johto, gracze mogą uspokoić tę wściekłą bestię i schwytać ją, aby uzyskać dostęp do prawdopodobnie pierwszego błyszczącego Pokémona wielu graczy. Poza tym Gyaradosem na pewno w serii znajdzie się kilka błyszczących Pokémonów, co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową.

Ta historia w grach Johto ugruntowała pozycję Czerwonego Gyarados jako jednego z najbardziej kultowych błyszczących wariantów w całej serii. Dlatego sensowne byłoby, aby Pokémon Unite uhonorował tę niezwykłą formę skórką Holowear. W Pokémon Unite Holowear to skórki kosmetyczne, które gracze mogą kupić dla swoich stworzeń. Obecnie w Pokémon Unite nie ma kostiumów Holowear, które zawierałyby błyszczące warianty grywalnych potworów. Jednakże teraz byłby idealny moment na wprowadzenie pierwszej tego rodzaju skórki Holowear Red Gyarados. Chociaż zmiana koloru Gyaradosa na czerwony, aby pasował do jego Błyszczącej formy, wydaje się niemożliwa, nadanie mu czerwonego kostiumu lub czegoś, co podkreśli jego Błyszczącą formę poprzez Holowear, bez zmiany jego podstawowego modelu, już bardzo pomogłoby w zapewnieniu temu Pokémonowi całej miłości, na jaką zasługuje .

Wniosek

Ponieważ plotki wskazują na potencjalną nową grę Johto dla głównej serii Pokémon, Pokémon Unite postąpi bardzo rozsądnie, jeśli wykorzysta tę szansę, dodając skórkę Holowear Red Gyarados, gdy Magikarp dołączy do listy postaci pod koniec tego miesiąca. Wszystko wskazuje na to, że Red Gyarados ma szansę stać się kolejną wielką rzeczą, a włączenie go do Pokémon Unite byłoby po prostu zdrowym rozsądkiem. Nie wiadomo, czy gra ostatecznie wykorzysta tę szansę, ale najprawdopodobniej byłby to mistrzowski posunięcie, jeśli chodzi o zwiększenie emocji wśród fanów Pokémon Unite.

Źródło: www.bing.com