Ogłoszono nową postać w Pokémon Unite: Ceruledge, miły dodatek do zespołu!

Poznaj Ceruledge, kolejną grywalną postać dodaną do Pokémon Unite!

Rosnąca popularność Ceruledge

Ten tajemniczy Pokémon typu Duchowego i Ognistego został wprowadzony w Pokémon Scarlet & Violet. Dzięki imponującemu projektowi Ceruledge podbiła serca fanów, zwłaszcza dzięki obecności w Pokémon Horizons i niedawnemu dodatkowi do Pokémon Go wraz z Charcadet i Armarouge.

Udostępnione reakcje graczy

Ogłoszenie przybycia Ceruledge’a wywołało różne reakcje wśród społeczności Pokémon Unite. Podczas gdy niektórzy gracze są zachwyceni tym nowym dodatkiem, inni wyrażają swoje rozczarowanie widocznym brakiem Pokémonów Defensywnych i Wsparcia w grze.

W komentarzach pod reklamą pełno entuzjazmu i pozytywnego nastawienia. Niektórzy nie wahają się nazwać Ceruledge „KRÓLEM”. Jednakże wielu graczy wskazuje na potrzebę włączenia do gry większej liczby Pokémonów Wsparcia i Obrony.

Skład nastawiony na atak

Prawdą jest, że większość Pokémonów w Pokémon Unite jest zorientowanych na atak, ze względu na ich popularność w głównych grach. Najnowsze dodatki, takie jak Miraidon, Gyarados i Falinks, to wszystkie atakujące lub wszechstronne Pokémony.

Z drugiej strony, ostatnim Pokémonem typu Defensywnego dodanym do Pokémon Unite był Umbreon w maju 2023. Minął zatem prawie rok bez pojawienia się nowych Pokémonów Defensywnych lub Wsparcia, co może zwiększyć frustrację fanów.

Źródło: www.bing.com