Ogłaszamy wydanie Pokemon Trading Card Game Pocket i Pokemon Unite

Dziś jest Dzień Pokemonów 2024, który rozpoczął się prezentacją Pokemon Presents, pełną wiadomości o ulubionych Pokemonach wszystkich.

Pokemon Presents: Dzień Pokemonów 2024 – wszystkie nowości!

Oprócz zapowiedzi Pokemon Legends: ZA i Pokemon Trading Card Game Pocket, otrzymaliśmy wieści o wydarzeniu zbliżającym się do Pokemon Go, informacje o nowej serii Tera Raid Battles for Scarlet i Violet oraz coś fajnego dla Pokemon Cafe ReMix. Dodatkowo pojawiły się aktualizacje Pokemon Masters EX, Pokemon UNITE i Pokemon Sleep.

Pokemon Trading Card Game Pocket pojawi się na Androidzie i iOS. W tej grze będziesz zbierać cyfrowe karty i brać udział w szybkich bitwach z uproszczonymi zasadami. Będziesz mógł bezpłatnie otworzyć dwa pakiety uzupełniające dziennie i zbierać cyfrowe karty z ilustracjami z przeszłości oraz zupełnie nowe karty dostępne wyłącznie w nadchodzącej grze. Znajdziesz tu także immersyjne mapy, dzięki którym możesz „zanurzyć się” w świat ilustracji mapowych.

Ta bezpłatna aplikacja będzie dostępna na urządzeniach z systemem iOS i Android w 2024 r.

Pokemon Scarlet i Violet: nowe bitwy Tera Raid!

Gracze Pokemon Scarlet i Violet mogą teraz cieszyć się serią siedmiogwiazdkowych bitew Tera Raid. Począwszy od tego tygodnia, będziecie mogli zmierzyć się z Venusaurem, Charizardem i Tortankiem, każdy z najpotężniejszym Znakiem, i zyskać szansę na dodanie ich do swojej drużyny.

Venusaur będzie dostępny od lutego do 5 marca, Tortank od 6 do 12 marca, a Charizard będzie dostępny od 13 do 17 marca.

Nowe pary synchronizacji dla Pokemon Masters EX

Pokemon Masters EX otrzyma nowe pary synchronizacji. Poszukajcie Geety, Glimmory, Silvera (bohatera) i Tyranitara w ich eksploracji synchronizacji, a także przybyciu Sygna Suit Gladion i Magearny.

Jeśli przegapiłeś dodanie Lillie (Urodziny 2021) i Lunali oraz Sygna Suit Lusamine i Necrozma do swojego zespołu podczas ich poprzednich występów, ich Master Fair Sync Explorations również powrócą.

Aktualnie w grze trwa wydarzenie i jeśli je ukończysz, będziesz mógł dodać Rileya i Lucario do swojej drużyny. Dostępny jest także specjalny prezent za logowanie w postaci 3000 darmowych klejnotów, a do gry pojawia się długo oczekiwany kreator zdjęć.

Więcej Pokemonów pojawi się w Pokemon UNITE

Aby upamiętnić Dzień Pokemonów, możesz wziąć udział w wydarzeniu Prize Machine, które oferuje możliwość zdobycia za darmo popularnej odzieży Holowe, takiej jak Sunshine Style: Venusaur, oraz innych nagród. Dodatkowo, jeśli obejrzysz zamieszczony powyżej film Pokemon Presents, zobaczysz kod podarunkowy zapewniający trzydniową ograniczoną licencję na Miraidon.

Ci, którzy śledzą swoje nawyki związane ze snem za pomocą Pokemon Sleep, z radością dowiedzą się, że Raikou pojawi się w aplikacji w marcu, a Entei i Suicune dołączą później.

Raikou przybędzie poprzez wydarzenie, podczas którego zbierzesz próbki grzywy Pokemona i wymienisz je na Kadzidło Raikou. Następnie możesz użyć kadzidła, aby poznać różne style snu Raikou.

W tym czasie Pokemon pomocniczy typu Elektrycznego będzie szczególnie skuteczny, więc możesz chcieć obudzić Pokemona pomocniczego typu Elektrycznego, takiego jak Pikachu, Raichu, Jolteon, Pichu, Lainergie, Pharamp i Pharampuc.

Firma Pokemon bada funkcje i nagrody, które pozwolą początkującym graczom Pokemon Sleep poznać style snu Raikou i oswoić je.

Więcej szczegółów i data rozpoczęcia wydarzenia zostaną podane w przyszłej aktualizacji.

Dostępny jest także bonus za logowanie, w ramach którego możesz odebrać prezent w postaci Poke Cookies i Diamentów.

I wreszcie, gracze Pokemon Cafe ReMix mogą teraz zbierać monety Gimmighoul Coins, wykonując określone łamigłówki. Dostępne są także nowe kostiumy dla Marisson, Salameche i Canarticho.

Właśnie rozpoczął się pierwszy z dwóch wydarzeń bingo. Biorąc udział w tych wydarzeniach, będziesz mógł dołączyć do swojego zespołu Legendarnego Pokemona Koraidona i Miraidona.

Proszę bardzo, mnóstwo nowości o Pokemonach dla fanów tych dziwnych małych stworzeń. Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić podczas nowych przygód.

Źródło: www.bing.com