Odsłonięcie Ceruledge w Pokémon UNITE 13 czerwca 2024 r.: Zobacz nowego Pokémona w akcji!

Ekscytująca nowość nadchodzi do świata Pokémon UNITE! Ogłaszamy, że Ceruledge wkrótce będzie dostępny w grze od 13 czerwca 2024 r. Odkryj tego Pokémona w akcji dzięki nowemu zwiastunowi powyżej.

Odkrycie Ceruledge’a

Ceruledge jest Pokémonem typu Ognistego/Duchowego, wprowadzonym w Generacji IX. Wyłącznie w Pokémon Violet, jego odpowiednikiem w Pokémon Scarlet jest Armarouge. Ceruledge woli zbliżać się do swoich przeciwników w walce i wykorzystuje swoją prędkość, aby uderzać w ich martwe punkty. Jego zbroja jest wypełniona urazami z przeszłości. Dzierży upiorne ostrza ognia, które podczas bitwy zamieniają się w miecze. Ostrza Ceruledge’a pozostawiają rany, które wysysają energię życiową przeciwnika.

Witamy w Pokémon UNITE

Dołącz do trenerów z całego świata udających się na wyspę Aeos, aby wziąć udział w bitwach zjednoczonych! W tych bitwach drużynowych 5 na 5 Trenerzy rywalizują o zdobycie jak największej liczby punktów w określonym czasie. Kluczem do sukcesu jest praca zespołowa, łapanie dzikich Pokémonów, ewolucja własnego Pokémona i uniemożliwianie drużynie przeciwnej zdobywania punktów. Przetestuj swoją współpracę i wygraj!

Źródło: gonintendo.com