Odliczanie do premiery Blazikena w Pokemon Unite

Pokemon Unite, słynna gra wideo inspirowana serią Pokemon, wkrótce zaoferuje graczom szansę wcielenia się w Blazikena, nową postać. W tym artykule podajemy wszystkie szczegóły dotyczące rychłej premiery Blazikena i oferujemy odliczanie, abyś nie przegapił tego długo oczekiwanego wydarzenia.

Kiedy Blaziken będzie dostępny w Pokemon Unite?

Blaziken, Pokemon bardzo popularny wśród fanów, będzie kolejną postacią, która dołączy do składu Pokemon Unite. Data jego premiery zaplanowana jest na 14 września.

Jak odblokować Blazikena w Pokemon Unite?

Odblokowanie Blazikena nie będzie jednak natychmiastowe. Pokemon Unite to darmowa gra, więc będziesz musiał wykonać kilka dodatkowych kroków, aby móc grać tą postacią. Aby odblokować Blazikena, musisz kupić licencję Unite za monety Aeos lub klejnoty Aeos. Niestety, koszt licencji Unite dla Blazikena nie jest jeszcze znany.

Aby zdobyć Blazikena za darmo, musisz zdobywać monety Aeos, wykonując wyzwania, logując się codziennie itp. Jeśli chcesz szybko i łatwo zdobyć Blazikena, możesz także kupić Aeos Gems za prawdziwe pieniądze. Dodatkowo jest bardzo prawdopodobne, że specjalne wydarzenia pozwolą ci tymczasowo odblokować Blazikena lub zdobyć go za darmo.

Nie przegap premiery Blazikena w Pokemon Unite! Śledź nasze odliczanie, aby być gotowym na ten wielki dzień.

Źródło: www.ginx.tv