Odkryj Pokémona Blazikena w Pokemon Unite | Ruetir.com

Pokemon Unite: Odkryj nowego wojownika dołączającego do grona MOBA!

Blaziken, siła, której nie można lekceważyć

14 września do drużyny Pokemon Unite dołączył nowy wojownik, Blaziken. Wraz z pojawieniem się Blazikena lista wojowników MOBA powiększa się jeszcze bardziej i obejmuje już Pokémony takie jak Mewtwo, Dragapult, Urshifu, MewGlaceon (ewolucja typu lodowego Eevee), Dodrio i Sableye. Obejrzyjcie poniższy zwiastun z udziałem Blazikena!

Strategiczna gra zespołowa

Pokemon Unite to strategiczna gra bitewna zespołowa opracowana przez The Pokemon Company i TiMi, studio Tencent Games. Ta gra, dostępna bezpłatnie na Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych, oferuje bitwy drużynowe 5 na 5. Podczas bitew gracze współpracują, aby schwytać dzikie Pokémony, ewoluować własne Pokémony i pokonać Pokémony przeciwnika, a wszystko to próbując zdobyć więcej punktów niż przeciwnej drużynie w określonym czasie. Pokemon Unite wprowadza nowy rodzaj bitew Pokemon, który wymaga strategii i świetnej współpracy. Ta prosta do nauczenia się gra jest pełna subtelności do odkrycia.

Dostępna już na Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych

Pokemon Unite jest obecnie dostępny na konsolach Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android jako gra bezpłatna. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji!

Źródło: www.ruetir.com