Odkryj Ceruledge, nowego Pokémona w Pokémon Unite!

Pokémon Unite wita nowego członka swojego składu z Ceruledge

Nowe Pokémony w grze

Pokémon Unite wprowadza do swojego składu nowego członka z Ceruledge typu Ognistego/Duchowego. Dodatkowo możesz zdobyć Emboara, biorąc udział w nowych bitwach najazdów na Ziemię dodanych w najnowszej aktualizacji. Ceruledge jest już dostępny, natomiast najazdy Tera mające na celu zdobycie Emboara powrócą w dniach 21–23 czerwca.

Funkcje Ceruledge’a

Ceruledge to doskonała, wszechstronna postać. Potrafi szybko poruszać się w walce i zadawać ogromne obrażenia, zanim ucieknie przed kontratakami. Jego jednoczącą umiejętnością jest Revenant Rend, podczas której ładuje atak ostrzami przedramion, aby dobiec do wyznaczonego obszaru.

W szczególności zdolność Unify jest bardzo potężna, pozostawia ogłuszenie przeciwnego Pokémona i pozwala Ceruledge’owi zadać kilka dodatkowych trafień trzema tnącymi zamachami. Podsumowując, idealne rozwiązanie, jeśli chcesz pojawić się znikąd i sprawić, że przeciwnik rzuci telefonem lub sfrustrowany Switchem podczas ucieczki.

Różnorodność postaci w Unite

Imponującą rzeczą w Pokémon i Unite jako całości jest ogromna lista stworzeń, którymi dysponuje, i które można uwzględnić w grze. Podczas gdy gry takie jak League of Legends zawsze wymagają tworzenia nowych postaci, Pokémony mogą po prostu zanurzyć się w swoim katalogu i je wydobyć kolejny nieznany Pokémon z jednego z wielu regionów występujących w grach.

Ale jeśli chcesz wiedzieć, co jest dobre, a czego nie w składzie Unite, lepiej sprawdź nasz ranking postaci w Pokémon Unite, od najlepszego do najgorszego!

Co więcej, zawsze możesz zagłębić się w naszą listę najlepszych gier mobilnych 2024 roku (jak dotąd), aby zobaczyć, co przykuło naszą uwagę w szerokim świecie gier mobilnych! Wszystkie wybrane przez nas w kilku gatunkach.

Źródło: www.bing.com