Odkryj Ceruledge, nową grywalną postać w Pokémon UNITE

Ceruledge dołącza do Pokémon UNITE jako grywalna postać

Przegląd Ceruledge’a

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że ​​Ceruledge dołączył do bitwy w Pokémon UNITE jako najnowsza grywalna postać. Ten Pokémon typu Ognistego i Ducha przybywa na Wyspę Aeos jako wszechstronny atakujący w zwarciu z „skłonnością do władania mieczem nasyconym migoczącymi płomieniami i wysysaniem widma”. Każda gra rozpoczyna się jako odważny Charcadet, a następnie ewoluuje w złowrogiego Ceruledge’a.

Zdobycie Ceruledge’a

Licencję Unite na Ceruledge można uzyskać za 14 000 monet Aeos lub 575 klejnotów Aeos w sklepie Unite Battle Committee. Ten Pokémon typu Ognistego i Duchowego będzie dostępny wyłącznie z Klejnotami Aeos przez pierwsze siedem dni po premierze.

Przegląd ruchów Ceruledge

Umiejętność (Charcadet): Płonące Ciało

Kiedy Charcadet uderza przeciwnika Pokémonem podstawowym atakiem, zadaje wokół siebie obrażenia płomieniami. Zdolność ta ulega odnowieniu po uruchomieniu.

Umiejętność (Ceruledge): Słaby pancerz

Kiedy Ceruledge otrzymuje obrażenia od ataku, jego prędkość ruchu wzrasta na krótki czas. Efekt ten może kumulować się maksymalnie dwukrotnie. Jeśli Ceruledge zadaje obrażenia przeciwnikowi Pokémonem swoim podstawowym atakiem lub ruchami, dotknięty Pokémon otrzymuje obrażenia. Energia życiowa wycieka z tych ran, powodując z czasem szkody. Efekt ten może kumulować się maksymalnie sześciokrotnie. Jeśli efekt kumuluje się sześć razy na przeciwnym Pokémonie, ten Pokémon otrzymuje zwiększone obrażenia od Ceruledge.

Atak podstawowy (Charcadet)

Co trzeci atak staje się atakiem wzmocnionym, zadając zwiększone obrażenia.

Podstawowy atak (Ceruledge)

Co czwarty atak staje się atakiem wzmacniającym, zadając obrażenia dwukrotnie. Następny atak podstawowy po użyciu umiejętności staje się atakiem wzmocnionym.

Zdolność zjednoczenia: Gniazdo Ducha (Ceruledge)

Ceruledge przygotowuje swoje dwa ostrza, po czym opuszcza je w wyznaczone miejsce szybciej, niż oko może nadążyć. Ceruledge pozostawia przeciwnego Pokémona, którego uderza, obezwładniając go, po czym uderza go trzema machnięciami ostrza.

Gracze mogą teraz pobrać Pokémon UNITE za darmo ze sklepu Nintendo eShop na Nintendo Switch, App Store na urządzenia z systemem iOS i Google Play na urządzenia z systemem Android.

Oto podgląd wideo ruchów Ceruledge:

Źródło: www.bing.com