Odkryj Battle Aces, szybką i przystępną grę RTS w 2021 roku

Gry bez ograniczeń

Nowe podejście do gier strategicznych

Niezależnie od tego, czy jest to tradycyjna gra strategiczna czasu rzeczywistego, czy konkurencyjna gra online typu bitwa dla wielu graczy (MOBA), tego typu intensywne gry strategiczne często wymagają zaangażowania czasu. Gracze mogą spędzać godziny myśląc strategicznie i stale upewniając się, że budują i inwestują we właściwe rzeczy, walczą właściwymi postaciami lub jednostkami i nie tylko.

Uważamy, że jest to dość wyczerpujące i dlatego staramy się unikać bardziej hardkorowych gier z tego gatunku. Jednak w 2021 roku The Pokémon Company sprawiła, że ​​zakochałem się w MOBA, upraszczając ją do niezbędnych rzeczy dzięki Pokémon Unite, a teraz to samo dzieje się z tradycyjnym RTS-em w 2021 roku dzięki Battle Aces od Uncapped Games.

Uproszczona i przystępna rozgrywka

Pokémon Unite z 2021 r. znacznie ograniczył zewnętrzne elementy otaczające większość gier MOBA, oferując szybkie 10-minutowe mecze, które zmusiły graczy do uproszczenia procesu decyzyjnego i umożliwiły im wchodzenie i wychodzenie z meczów, zanim wszystko stało się zbyt przytłaczające. Battle Aces robi wiele podobnych rzeczy, zapewniając, że mecze trwają tylko 10 minut, a gracze muszą się martwić jedynie o generowanie budynków i jednostek oraz dowodzenie nimi, zamiast martwić się o najdrobniejsze szczegóły związane z ciągłym sprawdzaniem budynków, gdy rozpoczynają ofensywę .

Battle Aces wyróżnia się na tle innych gier RTS, zanim gracze w ogóle przystąpią do meczu, ponieważ zawiera element budowania talii. Gracze tworzą talie jednostek przed meczami, które określają, które jednostki wezmą do bitwy. Oznacza to, że gracze powinni zawsze być świadomi tego, co muszą zbudować i co poprawić w trakcie meczu. Battle Aces jest w fazie rozwoju na PC, a zamknięta wersja beta rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: www.bing.com