Nowy Pokémon Cerulede potwierdzony w Pokémon Unite!

Wkrótce w grze Pokemon Unite pojawi się nowa grywalna postać, jest nią Ceruledge

Ceruledge dołącza do Pokemon Unite

W Pokemon Scarlet & Violet dodano Ceruledge, stworzenie typu Ghost i Fire. Doceniany przez fanów za design i obecność w Pokemon Horizons i Pokemon Go, Ceruledge przygotowuje się do dołączenia do obsady Pokemon Unite.

Szczegóły zostały ujawnione na koncie Unite X, wywołując zarówno ekscytację u niektórych graczy, jak i krytykę dotyczącą braku Pokemonów typu defensywnego i wspierającego.

Udostępnione reakcje graczy

Pod zapowiedzią pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy z radością witających pojawienie się Ceruledge w grze, pojawia się jednak trend dotyczący braku różnorodności typów Pokemonów w Pokemon Unite.

Rzeczywiście, wielu graczy wyraża potrzebę dołączenia do gry większej liczby pokemonów typu wspierającego i defensywnego, wskazując, że większość nowych wydań ostatnio to pokemony typu atakującego lub wszechstronnego.

Lista Pokemon Unite składa się głównie z Pokemonów Skoncentrowanych na Ataku, co odzwierciedla ich popularność w głównych grach. Ostatnim dodatkiem typu defensywnego był Umbreon w maju 2023 roku, przez co fani czekali prawie rok.

Źródło: www.bing.com