Nowy plusz Pokémon Munchlax dostępny wyłącznie w Build-A-Bear

Fani Pokémonów mają w tym miesiącu coś do świętowania dzięki nowym gadżetom Munchlaxa, dzięki którym dzięki warsztatowi Build-A-Bear mogą zdobyć pluszowego ulubionego Pokémona.

Nowa ekskluzywna pluszowa zabawka Munchlax w sklepie Build-A-Bear

Dostępna w oficjalnym sklepie internetowym Build-A-Bear, fani Pokémonów mogą teraz dostać w swoje ręce własną pluszową zabawkę Munchlax. Dostępny wyłącznie online od Build-A-Bear jest dostępny w zestawie zawierającym Munchlaxa, śliniaczek, kaptur inspirowany piłką Heavy Ball, w który można go ubrać, oraz pluszową bransoletkę Tomato Berry. W zestawie znajduje się również układ dźwiękowy „pięć w jednym”, zaprogramowany dźwiękami Munchlaxa pasującymi do samego pluszaka. Cena wyprzedażowa całego zestawu pluszowego Munchlax wynosi 66 USD.

Munchlax i Snorlax, główne ikony serii Pokémon

Mały Pokémon typu normalnego, znany jako Munchlax, został wprowadzony w czwartej generacji głównych gier Pokémon, Pokémon Diamond i Pearl, które zostały pierwotnie wydane 28 września 2006 roku. Jednakże stworzenie to pojawiło się po raz pierwszy w anime w odcinku zatytułowanym „ Bay, Ciekawe Jagody” (26 odcinek Pokémon: Advanced Battle). Chociaż Munchlax ostatecznie ewoluuje w kultowego członka Pierwszych 150 Pokémonów, Snorlaxa, ten pierwszy ma niewiele wspólnego z typowym zachowaniem tego drugiego. Zamiast spędzać większość swojego życia śpiąc głęboko, Munchlax jest szczególnie aktywnym i często pomijanym gatunkiem Pokémonów.

Pod koniec 2023 roku Snorlax stał się twarzą własnej multimedialnej kampanii Pokémon w postaci Projektu Snorlax. Projekt Snorlax, obejmujący filmy na YouTube, wiele kont w mediach społecznościowych i aplikację do śledzenia snu, oficjalnie nazwaną Pokémon Sleep, przedstawia tytułowego Pokémona w centrum wielu podnoszących na duchu momentów i animowanych filmów krótkometrażowych, które doskonale oddają ducha ikon Pokémon Red i Blue.

Seria Pokémon w warsztacie Build-A-Bear

Seria Pokémon stanowi podstawę autoryzowanej oferty Build-A-Bear Workshop od czasu jej dodania do szerszej linii produktów firmy w 2015 roku. Do chwili obecnej firma Build-A-Bear wyprodukowała ponad „tuzin różnych pojedynczych Pokémonów w ramach swojej współpracy z marką. Wśród nich jest Eevee i jego trzy oryginalne ewoluowane formy z Pokémon Red i Blue, oryginalny starter Pokémon Squirtle, Charmander i Bulbasaur oraz wszechczasowy ulubiony Pikachu.

Zestaw pluszowy Build-A-Bear Munchlax jest teraz dostępny wyłącznie na stronie internetowej Build-A-Bear.

Źródło: Build-A-Bear

Źródło: www.cbr.com