Nowy Legendarny Pokémon potencjalnie dodany do Pokémon UNITE

Nowa era dla Pokémon UNITE na wyspie Aéos

Bitwy na wyspie Aeos staną się bardziej futurystyczne, jeśli informacje z nowej kopalni danych Pokémon UNITE okażą się prawdziwe. Według niedawnego odkrycia przeprowadzonego przez analityka danych Pokémon UNITE, El Chico Eevee, oczekuje się, że Legendarny Pokémon Paradox Miraidon wkrótce dołączy do bitwy na wyspie Aeos w nadchodzących miesiącach.

To odkrycie następuje po odkryciu, że TIMI może wkrótce wprowadzić limity drużyn w postaci licencji EX, zarezerwowanych wyłącznie dla Legendarnych Pokémonów, w widocznej próbie dalszego zrównoważenia gry bez ograniczania mocy tych Legendarnych Pokémonów.

Nie zostało jeszcze potwierdzone, czy Miraidon będzie częścią tych licencji EX, chociaż jest bardzo prawdopodobne, że tak się stanie. Na razie nie jest jasne, w jaki sposób Miraidon zostanie zaimplementowany w Pokémon UNITE, ponieważ w Pokémon Scarlet i Violet ma on dostęp do różnych umiejętności poza bitwami, takich jak umożliwienie postaci gracza dosiadania go w otwartym świecie. Biorąc pod uwagę, że Lapras pełni już tę rolę w grze MOBA, jest mało prawdopodobne, aby Miraidon również był w stanie sprowadzić sojuszników na pole bitwy, aczkolwiek możliwe, że jego status Pokémona Paradoxu mógłby doprowadzić do wprowadzenia nowej mechaniki.

Nowości należy się spodziewać na wyspie Aéos

Inne elementy odkryte podczas eksploracji danych w tym tygodniu obejmowały głębsze spojrzenie na Meowscaradę, który najwyraźniej pojawi się na wyspie Aeos na początku grudnia, umożliwiając graczom uzyskanie licencji UNITE za darmo.

Dodatkowo, po miesiącach spekulacji, analitycy danych twierdzą, że Gyarados i Metagross dołączą w najbliższej przyszłości do listy grywalnych Pokémonów, wraz z odkryciem ich potężnych zestawów umiejętności.

W odpowiedzi na wypuszczenie Zaciana i Mewtwo (X i Y) gracze wyrazili frustrację z powodu równowagi gry i ideologii stojącej za wprowadzeniem do obsady Legendarnych Pokémonów ze względu na ich moc. Chociaż kilka poprawek miało na celu zmniejszenie mocy tych Pokémonów, wydaje się, że najbardziej natychmiastowym rozwiązaniem (i tym, które może mieć wpływ na Miraidon) są licencje EX, które mogą okazać się bardziej nudne niż korzystne, jeśli do gry zostaną dodane inne legendarne Pokémony grę w przyszłości. W międzyczasie gracze Pokémon UNITE mogą spodziewać się rychłej premiery Meowscarady, która odbędzie się w ciągu najbliższych kilku tygodni i będzie to pierwszy Pokémon z regionu Paldea, który będzie grywalny w grze.

Źródło: www.bing.com