Nowy Legendarny Pokémon już wkrótce w Pokémon UNITE

Pokémon UNITE: Nowe rewelacje na temat gry

Bitwy na wyspie Aeos w Pokémon UNITE staną się jeszcze bardziej futurystyczne, jeśli informacje z nowej kopalni danych okażą się prawdziwe. Z ustaleń eksploratora danych Pokémon UNITE wynika, że ​​legendarny Pokémon Miraidon ma dołączyć do gry w nadchodzących miesiącach. Miraidon byłby czwartym Legendarnym Pokémonem, który dołączyłby do listy, obok Urshifu, Zaciana i dwóch Mewtwo – prawie wszystkie z nich uważane są za kontrowersyjne ze względu na ich wrodzoną moc, która jest lepsza niż prawie każdego innego grywalnego Pokémona.

Nastąpiło to po odkryciu, że TIMI może wkrótce nałożyć ograniczenia na zespoły w postaci licencji EX, wyłącznie dla Legendarnych Pokémonów i ograniczających każdy zespół do używania jednego z tych Pokémonów. Chociaż Mewtwo i Zacian są już potwierdzone, nie jest jeszcze jasne, czy Miraidon będzie częścią tych licencji. Pozostaje do wyjaśnienia sposób, w jaki Pokémon zostanie zintegrowany z Pokémon UNITE, ponieważ w Pokémon Scarlet i Violet ma on unikalne zdolności poza walką. Ponadto Meowscarada będzie wkrótce dostępna, a w najbliższej przyszłości do listy grywalnych Pokémonów dołączą także Pokémony Gyarados i Metagross.

Legendarne wyzwanie Pokémon

Od czasu premiery Zaciana i Mewtwo gracze wyrażali frustrację z powodu równowagi gry i pojawienia się tak potężnych Legendarnych Pokémonów. Chociaż wprowadzono poprawki mające na celu zmniejszenie ich mocy, licencje EX nałożone na Legendarne Pokémony mogą stworzyć więcej problemów, niż rozwiążą, jeśli w przyszłości zostaną dodane nowe Legendarne Pokémony.

W międzyczasie gracze Pokémon UNITE mogą przygotować się na rychłą premierę Meowscarady, oznaczającą pojawienie się w grze pierwszego Pokémona z regionu Paldea.

Źródło: www.bing.com