Nowy Legendarny Pokémon dołącza do Pokémon UNITE, potencjalne ograniczenia zespołu

Na wyspie Aeos rozpoczyna się nowa era

Najnowsze odkrycie badacza danych Pokémon UNITE sugeruje rychłe przybycie legendarnego Pokémona Miraidona na wyspę Aeos. Ta nowość obiecuje nadać jeszcze bardziej futurystyczny wymiar bitwom toczącym się na wyspie, co może mieć potencjalny wpływ na równowagę gry.

Zgodnie z tym odkryciem, Miraidon dołączy do już prestiżowej listy legendarnych Pokémonów, takich jak Urshifu, Zacian i Mewtwo. Jednak imponująca siła tych stworzeń wywołała kontrowersje wśród graczy, wywołując debatę na temat ich równowagi w porównaniu z innymi grywalnymi Pokémonami.

Widoczne ograniczenia zespołu

To ujawnienie następuje po odkryciu możliwych nadchodzących ograniczeń zespołu w postaci licencji EX, wyłącznie dla Legendarnych Pokémonów, takich jak Mewtwo i Zacian. Ograniczając każdą drużynę do użycia jednego z tych Pokémonów, środek ten ma na celu zrównoważenie gry bez zmniejszania mocy tych stworzeń. Nie jest jednak pewne, czy Miraidon będzie również podlegał tym licencjom EX, chociaż wydaje się to prawdopodobne.

Wprowadzenie tych Legendarnych Pokemonów rodzi również kwestię ich integracji z Pokémon UNITE, biorąc pod uwagę, że niektóre z nich posiadają unikalne zdolności poza walką. Na przykład Miraidon z gry Pokémon Scarlet i Violet korzysta ze specyficznych zdolności, takich jak możliwość dosiadania postaci gracza w otwartym świecie gry.Jednak biorąc pod uwagę, że Lapras spełnia już tę rolę w grze MOBA, jest mało prawdopodobne, aby Miraidon mógł także transport sojuszników na pole bitwy. Jednak jego natura jako Pokémona Paradoksu może zapewnić nową mechanikę.

Wkrótce inne dodatki

Oprócz zbliżającego się pojawienia się Miraidona, eksploracja danych ujawniła także przyszłą premierę Meowscarady na wyspie Aeos, z możliwością uzyskania przez graczy licencji UNITE za darmo. Ponadto eksploratorzy danych ogłaszają rychłe przybycie Gyaradosa i Metagrossa wśród grywalnych Pokémonów na wyspie, posiadających imponujące moce.

Jednak włączenie Legendarnych Pokémonów, takich jak Zacian i Mewtwo, doprowadziło do frustracji graczy z powodu równowagi gry. W kilku aktualizacjach próbowano zmniejszyć ich moc, ale wprowadzenie tych nowych Legendarnych Pokémonów może wymagać nowych środków, takich jak licencje EX, aby utrzymać równowaga w grze.Przyszłość Pokémon UNITE zapowiada się dla graczy pełna zwrotów akcji, pomiędzy pojawieniem się Miraidona a nadchodzącymi nowymi funkcjami.

Źródło: www.bing.com