Nowe legendarne Pokémony i ograniczenia drużynowe w Pokémon UNITE

Nowa era futurystycznych bitew na wyspie Aeos wraz z pojawieniem się legendarnych Pokémonów

Bitwy na wyspie Aeos zapowiadają się jeszcze bardziej futurystycznie dzięki nowemu odkryciu z kopalni danych Pokémon UNITE. Według niedawnego odkrycia, Legendarny Pokémon Miraidon prawdopodobnie dołączy do walki na Wyspie Aeos w nadchodzących miesiącach. To przybycie oznaczałoby, że czwarty Legendarny Pokémon dołączył do listy, dołączając do Urshifu, Zaciana i Mewtwo – z których wszyscy są postaciami kontrowersyjnymi ze względu na ich z natury większą siłę.

To odkrycie następuje po odkryciu, że TIMI może wkrótce wdrożyć ograniczenia zespołowe w postaci licencji EX. Licencje te wydają się być wyłączne dla Legendarnych Pokémonów – na razie tylko Mewtwo, Zacian i, co dziwne, nie Urshifu – i ograniczają każdą drużynę do używania jednego z tych Pokémonów, próbując przywrócić równowagę w grze bez wpływu na moc tych Pokémonów. Legendarne Pokémony. Nie zostało jeszcze potwierdzone, czy Miraidon będzie częścią tych licencji EX, ale jest więcej niż prawdopodobne, że tak się stanie.

Nie jest jeszcze jasne, w jaki sposób Miraidon zostanie zaimplementowany w Pokémon UNITE, ponieważ w Pokémon Scarlet i Violet ma różne zdolności poza bitwą, takie jak zdolność postaci gracza do jazdy na nim po całym świecie. Biorąc pod uwagę, że Lapras pełni już tę rolę w MOBA, jest mało prawdopodobne, aby Miraidon był w stanie przyciągnąć sojuszników na pole bitwy, chociaż jego status Pokémona Paradoxu mógłby wprowadzić nową mechanikę.

Nowe rewelacje i nadchodzące nowości

Inne elementy odkryte w trakcie eksploracji danych w tym tygodniu obejmowały bliższe spojrzenie na niedawno ujawnioną Meowscaradę, która najwyraźniej pojawi się na wyspie Aeos na początku grudnia, wraz ze sposobem na uzyskanie przez graczy licencji UNITE za darmo. Dodatkowo, po miesiącach spekulacji, eksploracja danych twierdzi, że Gyarados i Metagross również dołączą do listy grywalnych Pokémonów w najbliższej przyszłości, wraz z odkryciem ich potężnych ruchów.

Od czasu premiery Zaciana i Mewtwo (X i Y) gracze byli sfrustrowani balansem i pojawieniem się w obsadzie legendarnych Pokémonów ze względu na ich moc. Chociaż wydano kilka poprawek mających na celu złagodzenie ich mocy, wydaje się, że najbardziej natychmiastowym rozwiązaniem (i prawdopodobnie wpływającym na Miraidon) są licencje EX, które mogą okazać się bardziej nudne niż korzystne, jeśli do gry zostanie dodanych jeszcze więcej Legendarnych Pokémonów. przyszłość. Tymczasem gracze Pokémon UNITE mogą wyczekiwać rychłej premiery Meowscarady, oznaczającej pierwszego Pokémona z regionu Paldea, w który będzie można grać w grze.

Źródło: www.bing.com