Nowa postać Ceruledge pojawia się w Pokémon Unite wraz z dodatkiem Tera Raids

Pokémon Unite wzmacnia swój zespół poprzez dodanie Ceruledge

Nowe funkcje gry

Ceruledge to Pokémon typu Ognistego i Duchowego, zdolny do szybkiego poruszania się i zadawania ogromnych obrażeń przed ucieczką. Jednocześnie nowy tryb walki Tera Raid pozwoli ci zdobyć własnego Emboara.

Potężny, wszechstronny zawodnik

Ceruledge okazuje się potężnym wojownikiem, zdolnym szybko przystąpić do bitwy i zadać ciężkie obrażenia, zanim ucieknie przed odwetem. Jego zjednoczony atak, Revenant Rend, pozwala mu naładować atak ostrzami i rzucić się w stronę docelowego obszaru.

Atak Jedności jest szczególnie potężny, pozostawia ogłuszenie przeciwnego Pokémona i pozwala Ceruledge’owi zadać jeszcze kilka trafień trzema atakami błyskawicami. Dlatego idealnie nadaje się do zaskakiwania przeciwników i frustrowania ich przed ucieczką.

Różnorodność Pokémon Unite

Imponującą cechą Pokémon Unite jest szeroka gama dostępnych stworzeń, co pozwala na włączenie do gry wielu postaci. W przeciwieństwie do gier takich jak League of Legends, które muszą stale tworzyć nowe postacie, Pokémon może po prostu czerpać z katalogu, aby wprowadzić nowego Pokémona wiele regionów reprezentowanych w grach.

Jeśli chcesz poznać wycenę różnych postaci Pokémon Unite, sprawdź naszą listę od najlepszych do najgorszych!

Zapoznaj się także z naszą selekcją najlepszych gier mobilnych roku 2024 (jak dotąd), aby dowiedzieć się, co przykuło naszą uwagę w świecie gier mobilnych! Wszystkie gry są starannie wybierane przez nasz zespół z różnych gatunków.

Źródło: www.bing.com