Nowa grywalna postać w Pokémon UNITE: Ceruledge przybywa na wyspę Aeos

Najnowszą grywalną postacią ogłoszoną w Pokémon UNITE przez The Pokémon Company International jest Ceruledge.

Zdobycie Ceruledge’a

Ceruledge, Pokémon typu Ognistego i Duchowego, można kupić za 14 000 Monet Aeos lub 575 Klejnotów Aeos w sklepie Unite Battle Committee. Przez pierwsze siedem dni po wydaniu Ceruledge można zdobyć wyłącznie za Klejnoty Aeos.

Możliwości Ceruledge’a

Kiedy Ceruledge otrzymuje obrażenia od ataku, jego prędkość ruchu wzrasta na krótki czas. Ten Pokémon może również zadawać obrażenia przeciwnikowi, powodując obrażenia w czasie. Efekt ten może kumulować się aż sześciokrotnie, zwiększając obrażenia zadawane przez Ceruledge’a.

Ataki Ceruledge’a

Co trzeci atak Charcadeta staje się atakiem wzmocnionym, zadającym większe obrażenia. Co czwarty atak Ceruledge staje się atakiem wzmocnionym, zadając obrażenia dwukrotnie. Następny podstawowy atak po użyciu umiejętności również zostaje wzmocniony.

Ruch zjednoczenia Ceruledge’a

Dzięki ruchowi Zjednoczenia, Revenant Rend, Ceruledge przygotowuje się, wymachując dwoma ostrzami, po czym szybko powala je na wyznaczony cel, pozostawiając przeciwnego Pokémona niezdolnego do działania, zanim uderzy go trzema zamachami ostrzy.

Pokémon UNITE jest teraz dostępny do bezpłatnego pobrania w sklepie Nintendo eShop na Nintendo Switch, App Store na urządzenia z systemem iOS i Google Play na urządzenia z systemem Android.

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Źródło: www.bing.com