Następny Pokémon Ceruledge dołącza do Pokémon Unite: czy będzie to dobra wiadomość?

Pokemon Unite: Ceruledge już wkrótce

Nawet kilka lat po premierze, gra MOBA Pokemon Unite w dalszym ciągu regularnie udostępnia nowe grywalne postacie, a teraz wiemy, że Ceruledge będzie następcą.

W Pokemon Scarlet & Violet dodano spawn typu Ghost i Fire, a ten opancerzony spawn zdobył uznanie fanów dzięki schludnemu projektowi, a także obecności w Pokemon Horizons i niedawnemu dodatkowi do Pokemon Go wraz z Charcadet i Armarouge.

Szczegóły ujawnił portal Unite

Pod ogłoszeniem pojawiło się kilka entuzjastycznych i pozytywnych komentarzy, które zachwalają tę wiadomość. W jednym z komentarzy można było przeczytać: „Tak!!!!!! Następnie inny dodaje: „Nie mogłem się tego doczekać, mam nadzieję, że zagrają dobrze”, po czym inny komentarz po prostu odnosi się do Pokemona jako „KING CERULEDGE”. »

Jednak największe emocje w komentarzach wydają się wiązać z ciągłym brakiem Pokémonów Obrony i Wsparcia, jak wskazuje jeden z komentarzy: „Niech zgadnę: to będzie atakujący, zrównoważony lub szybki, prawda? prawda? »

Wiele innych komentarzy potwierdza tę skargę, na przykład ten, który mówi: „Proszę o więcej wsparcia i obrońców”, podczas gdy inny (prawdopodobnie sarkastyczny komentarz) dodaje: „Właśnie tego potrzebowaliśmy… kolejnego atakującego lub szybko. Brawo. Wspaniały. »

Lista Pokemon Unite z pewnością skłania się ku Pokemonom skoncentrowanym na ataku, głównie dlatego, że są to często najpopularniejsze Pokemony w głównych grach. Wszystkie najnowsze dodatki, takie jak Miraidon, Gyarados i Falinks, były atakujące lub zrównoważone.

Tymczasem ostatnim typem defensywnym dodanym do Pokemon Unite był Umbreon w maju 2023 roku, więc minął prawie rok bez żadnego nowego Pokemona defensywnego lub wspierającego, który dołączył do gry, co może zwiększyć frustrację fanów.

Źródło: www.bing.com