Najlepszy zestaw ruchów Mimikyu w Pokemon Unite

Najsłodszy Pokemon przybył do Pokemon Unite!

Mimikyu wreszcie przybyła, by nawiedzić Twoje serce i pomóc Ci wygrywać bitwy dzięki swoim mocom. Pomimo niewinnego wyglądu, ten mały towarzysz jest groźny. Dowiedz się, jak wykorzystać Mimikyu na swoją korzyść.

Jak zdobyć Mimikyu w Pokemon Unite

Aby zdobyć Mimikyu, masz dwie możliwości. W przypadku bezpłatnej trasy gromadź monety Aeos, aż osiągniesz 14 000. Jeśli jednak wolisz przejść przez sklep, wydaj 575 Aeos, aby bezpośrednio się nim zafundować. Przejdź do głównego ekranu gry, wybierz opcję sklepu i wybierz licencję Mimikyu.

Najlepsze przedmioty dla Mimikyu w Pokemon Unite

Pozostaje

Szkła powiększające

Wędka

Polityka słabości

Mądre okulary

Specyfikacje wyboru

Te przedmioty pomogą ci wzmocnić zdolności Mimikyu i zmaksymalizować twoje szanse na zwycięstwo.

Konfiguracja ruchu Mimikyu w Pokemon Unite

Zjednoczcie ruchy grupowe

Ruch Unite Mimikyu opiera się na jego ruchu Z z gier Pokemon Sun i Moon. Zadaje znaczne, progresywne obrażenia wrogowi uwięzionemu pod zakrywającą go osłoną.

Najlepszy wybór na pierwszy ruch: Szpony Cienia

Ponieważ Mimikyu nie ma ewolucji, po prostu rozpocznie walkę jako on sam. Ruchami na początku gry będą Zadziwienie i Szpon. Pierwszy z nich to podstawowy ruch ataku, drugi może spowalniać wrogów. Możesz zamienić Zadziwienie w Szpony Cienia lub Przytulanie, ale Szpony Cienia są tutaj zdecydowanie lepszą opcją. Ma szybszy czas odnowienia (który można nawet wydłużyć), przywraca HP i staje się silniejszy, im częściej jest używany.

Najlepszy wybór drugiego ruchu: Sneak Shadow

Aby ulepszyć Pazur, możesz wybrać pomiędzy Hall of Tricks lub Shadow Sneak. Idealnie byłoby wybrać Sneak Shadow, ale jeśli celujesz w konkretną kompozycję lub strategię, Hall of Towers może być opcją. Do typowej walki wybierz Sneak Shadow. Ten atak dystansowy oznacza wroga klątwą, która zadaje dodatkowe obrażenia, szczególnie jeśli ma on mało HP. Zadaje także obrażenia obszarowe, więc nie można się z nią pomylić.

Umiejętność pasywna Mimikyu w Pokemon Unite

Jeśli nie jesteś zaznajomiony ze specjalizacją Mimikyu, używa on czegoś zwanego Formą Przebrania, gdzie gdy wróg go atakuje, nie otrzymuje żadnych obrażeń, ponieważ ma postać manekina. Następnie jest w Złamanej Formie. To tak, jakbyś zamienił ruch Zastępczy w umiejętność. Jego pasywna zdolność w Pokemon Unite naśladuje to, gdzie zadaje dodatkowe obrażenia wrogom, którzy go atakują, gdy jest w formie przebrania.

Pobierz Pokemon Unite już dziś i graj jako Mimikyu, aby odnieść zwycięstwo!

Źródło: www.touchtapplay.com