Najlepszy wszechstronny gracz w Pokémon Unite | Lista rankingowa 2023

Najlepsi wszechstronni gracze w Pokemon Unite

Pokémony typu All-Rounder w Pokemon Unite są bardzo interesujące. Wszechstronni są zarówno silni, jak i wytrzymali, więc z odpowiednim członkiem drużyny mogą zadać ogromne obrażenia i przetrwać przez długi czas. Ogólnie rzecz biorąc, gracze będą chcieli połączyć najlepszego możliwego Wszechstronnego z najlepszym Pokémonem Wspierającym, aby uzyskać maksymalną skuteczność. Dobrze będzie też dodać świetnego Obrońcę, aby mieć pewność, że Wszechstronni dobrze wykonają swoją pracę. Ale kto jest najlepszym wszechstronnym graczem w Pokémon Unite? Tutaj dokonamy przeglądu nie tylko najlepszego All-Roundera, ale także innych Pokémonów, których gracze mogą spróbować sprawdzić, czy podoba im się granie w tej roli.

Kto jest najlepszym wszechstronnym graczem w Pokemon Unite

Mega Mewtwo jest szybki i zadaje ogromne obrażenia w Pokemon Unite. Chociaż jest to przedmiotem intensywnej debaty, Mega Mewtwo X jest obecnie najlepszym wszechstronnym graczem w Pokemon Unite. Mega Mewtwo X może zadawać ogromne obrażenia swoją siłą fizyczną. Dodatkowo, ten Pokémon przetrwa znacznie dłużej niż większość innych Wszechstronnych graczy dzięki rozkładowi statystyk. Mega Mewtwo X może nauczyć się Teleportacji, co czyni ją znacznie silniejszą, szczególnie gdy ma Mega Ewolucję. Dodatkowo Teleport świetnie nadaje się do ucieczki od złych sytuacji. Wzrok Przyszłości jest także świetnym posunięciem, gdyż potrafi zwabić przeciwników, zmuszając ich do walki nawet jeśli nie mają na to ochoty. Ogólnie rzecz biorąc, Mega Mewtwo X ma wszystko, czego potrzebuje wszechstronny gracz w Pokemon Unite.

Inni dobrzy, wszechstronni gracze w Pokemon Unite

Jeśli szukasz innego dobrego, wszechstronnego gracza do wypróbowania w Pokemon Unite, gorąco polecamy Zacian. Jego umiejętność Niezłomnego Miecza pozwala Zacianowi zwiększyć jego ataki i dać jego następnemu ruchowi dodatkową moc. Jest także dość szybki jak na Wszechstronnego, co czyni go dobrym Pokémonem do wypróbowania. Kolejnym wszechstronnym graczem, którego powinieneś rozważyć w Pokemon Unite, jest Urshifu. Urshifu może używać zarówno wersji w stylu Szybkiego Uderzenia, jak i wersji w stylu Pojedynczego Uderzenia, co w rzeczywistości czyni go dość łatwym w użyciu. Obydwa są potężne, ale główną wadą Urshifu jest to, że gdy gracz przystanie na jakiś styl, musi go utrzymać przez cały mecz. Zatem eksperymenty z Urshifu są bardzo ograniczone.

Źródło: www.ginx.tv