Najlepszy build Zaciana dla Pokémon Unite

Najlepszy przewodnik po używaniu Zaciana w Pokemon Unite

Zacian jest obecnie jednym z najpopularniejszych Pokemonów w Pokemon Unite. Jako wszechstronny Pokémon, Zacian jest nie tylko silny, ale także bardzo wytrzymały. Dodatkowo jest stosunkowo łatwy w użyciu dzięki swoim umiejętnościom i zestawowi ruchów. Zacian jest nie tylko jednym z najlepszych wszechstronnych Pokémonów w Pokemon Unite, ale jest także jednym z najlepszych w grze.Jeśli gracze potrzebują dobrego punktu wyjścia do nauki Pokemon Unite, Zacian jest doskonałym wyborem. Właśnie dlatego jesteśmy tutaj, aby zaprezentować najlepszą wersję Zaciana, aby gracze mogli od razu przystąpić do akcji.

Najlepszy build dla Zaciana w Pokemon Unite

Najważniejszym ruchem Zaciana w Pokemon Unite jest Zwinność. Ten ruch pozwala Zacianowi szybko wskoczyć do walki, nawet gdy wrogowie się tego nie spodziewają. Dzięki Zręczności Zacian może zadawać obrażenia szybciej i z większą mocą. Dodatkowo Zwinność usunie wszystkie obecne przeszkody Zaciana, aby umożliwić mu poruszanie się z pełną prędkością. Drugim ruchem, którego gracze powinni użyć w przypadku Zaciana, jest Święty Miecz. Atak ten trafi wrogów w promieniu 360 stopni wokół Zaciana. Zacian stanie się nie do pokonania i będzie również otrzymywał zmniejszone obrażenia. Dodatkowo wrogowie trafieni tym atakiem nie będą mogli działać przez 0,2 sekundy, co może zadecydować o wygranej lub przegranej walce.

Najlepsze przedmioty dla Zaciana w Pokemon Unite

Zdobycie punktów będzie niezbędne do wzmocnienia Zaciana w Pokemon Unite dzięki naszej kompilacji. Jedynym problemem Zaciana jest to, że zmuszony jest używać przedmiotu trzymanego przez Zardzewiały Miecz, który nie robi dla niego nic specjalnego. Nie ma więc zbyt wiele miejsca na eksperymenty. Zalecamy jednak zarówno opaskę mięśniową, jak i ciężarek ataku. Waga Ataku jest fantastyczna, ponieważ jako atakujący fizycznie Zacian stale zdobywa punkty, co dodaje mu większej mocy. Opaska Mięśniowa jest również interesująca, ponieważ za każdym razem, gdy Zacian atakuje Pokémona, a jego HP maleje, obrażenia zadawane przez Zaciana wzrastają. Połączenie tych dwóch opcji oznacza, że ​​Zacian bardzo szybko kumuluje swoje statystyki ataku. Zalecamy również użycie przedmiotu bojowego Speed ​​​​X. Ten przedmiot bojowy sprawi, że Zacian będzie szybszy na 5 sekund. W połączeniu ze Zręcznością Zacian może z łatwością rzucać się na przeciwników. Pamiętaj, aby pozostać w Dżungli, a Zacian zdominuje pole bitwy.

Źródło: www.ginx.tv