Nadchodzi Pokémon Unite: Ceruledge, ważny i potężny dodatek

Nowość w składzie Pokémon Unite z Ceruledge

Ceruledge, ważny dodatek do gry

Pokémon Unite wita nowego, ważnego członka swojego składu w postaci Ceruledge, Pokémona typu Ognistego i Duchowego. To ostatnie pozwoli graczom szybko wkroczyć do bitwy i zadać znaczne obrażenia przed ucieczką. Ceruledge jest już dostępny, a w najnowszej aktualizacji dodano także bitwy Tera Raid mające na celu zdobycie Emboara.

Wszechstronny wojownik

Ceruledge pozycjonuje się jako doskonały, wszechstronny wojownik. Dzięki swojej zdolności do szybkiego przemieszczania się po polu bitwy i zadawania ogromnych uszkodzeń przed wycofaniem się, odegra kluczową rolę w starciach. Jego atak Unite, Revenant Rend, pozwala mu szarżować ostrzami przedramion i ciąć w wyznaczone miejsce.

Potężna moc

Atak Unite Ceruledge’a okazuje się bardzo potężny, pozostawiając przeciwnego Pokémona ogłuszony i pozwalając Ceruledge’owi na wykonanie trzech dodatkowych ciosów tnących. Podsumowując, jest to idealny wybór, jeśli chcesz zaskoczyć przeciwników i doprowadzić ich do frustracji podczas ucieczki.

Imponującą cechą Pokémon i ogólnie Unite jest szeroka gama stworzeń dostępnych w grze. W przeciwieństwie do gier takich jak League of Legends, które muszą stale tworzyć nowe postacie, Pokémon może po prostu czerpać z istniejącego katalogu i wprowadzać nowe Pokémony z różnych regionów gier. Aby dowiedzieć się, które postacie są najlepsze w Pokémon Unite, sprawdź naszą listę rankingową wszystkich postaci, od najlepszej do najgorszej!

A może rzucisz okiem na nasz wybór najlepszych gier mobilnych roku 2024 (jak dotąd), aby zobaczyć, co przykuło naszą uwagę w szerokim świecie gier mobilnych! Wszystkie wybrane przez nas z kilku różnych gatunków.

Źródło: www.bing.com