Magikarp i Gyarados pojawią się w Pokemon Unite w styczniu 2024 roku

Magikarp i Gyarados dołączą do Pokemon Unite w 2024 roku

Timi Studio i The Pokemon Company International ogłosiły, że Magikarp i Gyarados pojawią się w Pokemon Unite od 25 stycznia 2024 r. Ta wiadomość potwierdziła również, że atak „Splash” Magikarpa będzie powiązany z jego metodą ewolucji. Oto pierwszy zrzut ekranu Magikarp w Pokemon Unite, który pokazuje wskaźnik poniżej paska życia, najwyraźniej powiązany z atakiem Splash. Interfejs użytkownika w prawym dolnym rogu wskazuje również, że występuje atak „Niepowodzenie”.

Pierwszy film przedstawia Magikarp w akcji

Wraz ze zrzutem ekranu, wczesny film pokazuje Magikarpa skaczącego po mapie. Ten krótki zwiastun pokazuje, jak zmierza w stronę południowego pasa i skacze w stronę bramki przeciwnika, po czym się zatrzymuje. W tej chwili nie ma jeszcze filmów z rozgrywki pokazujących Gyarados w grze.W grudniu 2023 r. do Pokemon Unite dołączyły dwa nowe Pokémony: Meowscarada 7 grudnia 2023 r., obok Srigatito i Floragato oraz Beldum, Metang i Metagross 26 grudnia 2023 r. .

Dostępność Pokemon Unite i pojawienie się Magikarp i Gyarados

Pokemon Unite jest dostępne na Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych. Gracze będą mogli rozpocząć zabawę Magikarpem i Gyaradosem od 25 stycznia 2024 r.

Źródło: www.bing.com