Magikarp i Gyarados pojawią się w Pokemon Unite w styczniu 2024 r

Odkryj nowości na rok 2024 w Pokemon Unite wraz z pojawieniem się Magikarp i Gyarados!

Przybycie Magikarp i Gyarados

Timi Studio i The Pokemon Company International rozpoczęły rok 2024 od ujawnienia, że ​​Magikarp i Gyarados pojawią się w Pokemon Unite od 25 stycznia 2024 r. Ogłoszenie to potwierdziło również, że atak „Splash” Magikarpa będzie powiązany z jego metodą ewolucji.

Wczesny zrzut ekranu Magikarp w Pokemon Unite pokazuje wskaźnik znajdujący się pod paskiem zdrowia, który najwyraźniej jest powiązany z atakiem Splash (は ね る). Interfejs użytkownika w prawym dolnym rogu wspomina również o umiejętności Cepata (じたばた).

Podgląd Magikarpa w akcji

Pierwszy film pokazuje Magikarpa skaczącego po mapie. Ten krótki zwiastun pokazuje, jak wybiera południową trasę i skacze w stronę bramki przeciwnika, gdzie się zatrzymuje. Jednak w grze nie ma jeszcze obrazów Gyaradosa.

Inne najnowsze dodatki

Przed przybyciem Magikarpa i Gyaradosa, w grudniu 2023 r. do Pokemon Unite wprowadzono dwa nowe Pokémony. Pierwszym był Meowscarada, który zadebiutował 7 grudnia 2023 r. wraz ze Sprigatito i Floragato. Gracze nadal mogą zdobyć go za darmo, biorąc udział w wyzwaniu płatków kwiatów Meowscarada do 10 stycznia 2024 r. 26 grudnia 2023 r. Beldum, Metang i Metagross dołączyli do gry i są dostępni w sklepie w grze za 575 klejnotów Aeos.

Pokemon Unite jest dostępny na Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych, a premiery Magikarp i Gyarados zaplanowano na 25 stycznia 2024 r.

Źródło: www.bing.com