Magikarp i Gyarados dołączą do Pokemon Unite w styczniu 2024 r

Magikarp i Gyarados przybywają do Pokemon Unite

Timi Studio i The Pokemon Company International rozpoczynają rok 2024 od ujawnienia, że ​​Magikarp i Gyarados pojawią się w Pokemon Unite 25 stycznia 2024 roku.

Pierwszy zrzut ekranu Magikarp w Pokemon Unite pokazuje nowy wskaźnik pod paskiem zdrowia, który najwyraźniej jest powiązany z atakiem Splash (はねる). Interfejs użytkownika w prawym dolnym rogu pokazuje również, że dostępny jest ruch Cepa (じたばた).

Film pokazuje również Magikarpa skaczącego po mapie, kierującego się w stronę południowej linii i skaczącego w stronę bramki przeciwnika.

Inne najnowsze dodatki do Pokemon Unite

W grudniu 2023 roku w Pokemon Unite pojawiły się dwa nowe Pokémony: Meowscarada i Beldum, Metang i Metagross. Meowscarada jest dostępna bezpłatnie do 10 stycznia 2024 r. podczas wydarzenia Meowscarada’s Flower Petal Challenge. Jeśli chodzi o Belduma, Metanga i Metagrossa, można je kupić w sklepie w grze za 575 Klejnotów Aeos.

Należy zauważyć, że do tej pory nie wydano żadnego wideo z gry Gyarados.

Dostępność Pokemon Unite

Pokemon Unite jest dostępny na Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych, a premiery Magikarp i Gyarados zaplanowano na 25 stycznia 2024 r.

Źródło: www.bing.com