Kwalifikacje Indii do Mistrzostw Świata Pokémon Unite 2024

Seria Mistrzostw Świata Pokémon Unite w Indiach

Seria Mistrzostw Świata Pokémon Unite rozpocznie się wraz z kwalifikacjami w Indiach w 2024 r. Najlepsza drużyna otrzyma część z puli nagród o wartości 37 500 dolarów i weźmie udział w finałach na Hawajach. Poprzedni konkurenci to Revenant Esports i S8UL Esports.

Kwalifikacje Indii do Mistrzostw Świata 2024

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Pokémon UNITE 2024 odbywają się obecnie w Indiach. Kwalifikator do Mistrzostw Świata Pokémon UNITE 2024 w Indiach zadecyduje, która drużyna z tego kraju weźmie udział w finałach w Honolulu na Hawajach, gdzie najlepsi gracze z całego świata będą walczyć o pulę nagród o wartości 500 000 dolarów. Wielkie finały Europy i Ameryki Północnej już się odbyły.

Pula nagród pieniężnych dla kwalifikatorów w Indiach nie pozostaje daleko w tyle – stawka dla uczestniczących drużyn wynosi 37 500 dolarów. Kwalifikacje bezpłatne dla wszystkich umożliwią graczom tworzenie własnych drużyn i rywalizację do 9 maja. Tymczasem kwalifikacje odbędą się 11 i 12 maja, aby wyłonić pierwsze miejsce i drużynę, która będzie reprezentować Indie w finale.

Poprzedni przedstawiciele z Indii to Revenant Esports i S8UL Esports w serii 2022 i 2023.

Osiągnięcia w serii Mistrzostw Świata Pokémon Unite

Sukcesu serii Mistrzostw Świata Pokémon Unite z pewnością nie należy lekceważyć. Zwłaszcza, gdy inne duże firmy, takie jak Riot Games, są poważnie zainteresowane mobilnym e-sportem, nawet mając tak duże sukcesy, jak League of Legends: Wild Rift. Nie jest to oczywiście zaskakujące, ponieważ Pokémon prawdopodobnie przyćmiewa nawet tę serię pod względem ogólnej popularności.

Co więcej, jest to również kolejna oznaka rosnącej popularności e-sportu w Indiach. W kraju z milionami graczy na niemal każdej platformie indyjskie drużyny są coraz częściej obecne na wydarzeniach e-sportowych, a nawet lokalne tytuły, takie jak Indus Battle Royale, musiały wziąć pod uwagę wpływ rywalizacji w dużych turniejach gier na swój sukces.

Chcesz dowiedzieć się, co jest popularne na urządzeniach mobilnych? Sprawdź naszą cotygodniową listę 5 najlepszych gier mobilnych do wypróbowania w tym tygodniu. Lub spójrz na naszą listę najlepszych gier mobilnych 2024 roku (jak dotąd)!

Źródło: www.pocketgamer.com