Kostiumy Pokémon Unite na Tydzień Mody Pokémon GO

Odświeżające pomysły na przyszłość Tygodnia Mody Pokémon GO

Tydzień mody Pokémon GO 2023 kończy się dzisiaj, 19 listopada 2023 r. o godzinie 20:00 czasu lokalnego. To wydarzenie dało nam możliwość poznania i złapania nowych Pokémonów w kostiumach, w tym Dragonite, Axoloto i Maraiste. Trenerzy mieli szczęście znaleźć niektóre z tych Pokémonów w ich błyszczącej formie, podczas gdy inne wciąż czekają na pojawienie się ich błyszczących wersji. Jednak wielu członków społeczności Pokémon GO uważa, że ​​obecne kostiumy są nieco proste.

PoGOCentral oferuje odświeżający pomysł

Wielu graczy Pokémon GO, w tym PoGOCentral, uznany twórca treści z Wielkiej Brytanii, zaproponowało odświeżający pomysł na nadchodzące Tygodnie Mody. Zamiast zwykłych akcesoriów, takich jak kokardy, krawaty i czapki, co by było, gdybyśmy mogli zobaczyć kostiumy Pokémon Unite w Pokémon GO? Wyobraź sobie, że złapałeś Charizarda w stylu Ogniska, Snorlaxa w stylu Jagód, Stylowo ubranego Sylveona, Pana Mima w stroju czarodzieja, Dragonite’a w stylu Marynarza, Gardevoira w stylu Świętego, Jigglypuffa w stylu Dobranoc i Crabaraque w stylu sanktuarium. Te projekty Pokémon Unite są znacznie bardziej ekscytujące i atrakcyjne wizualnie niż obecna oferta Pokémon GO.

Więcej ekscytujących pomysłów na kostiumy

Obecnie Pokémony w kostiumach pojawiają się wszędzie, ale co jeśli zamiast muszki otrzymamy pełny strój? Współpraca Pokémon Unite x Pokémon GO? Wydarzenie będące połączeniem Pokémon GO i Pokémon Unite, podczas którego zaprezentowane zostaną znacznie lepsze kostiumy, byłoby dużym krokiem naprzód. Jest to coś, na co wielu trenerów czekało z niecierpliwością i z pewnością wniosłoby świeżość do gry.

Promyk nadziei na przyszłość Pokémon GO

Mamy nadzieję, że Pokémon GO wykorzysta te pomysły podczas następnej imprezy kostiumowej, dodając więcej witalności i stylu naszym przygodom łapania Pokémonów.

Źródło: www.futuregamereleases.com