Finały regionalne i wielki finał serii mistrzostw Pokémon UNITE, których nie można przegapić!

Pokémon UNITE: Szczegóły mistrzostw na żywo w Nowym Orleanie

Szczegóły wydarzenia

Mistrzostwa Pokémon UNITE odbędą się na żywo w Nowym Orleanie w dniach 7 i 8 czerwca wraz z Mistrzostwami Pokémon TCG, VGC i Pokémon GO w Ameryce Północnej. Tym, co czyni to wydarzenie wyjątkowym, jest organizacja dwóch konkursów: finałów regionalnych w Ameryce Północnej i odcinka domowego. Turnieje te będą odbywać się równolegle. W pierwszym z nich wezmą udział najlepsze drużyny, które zakwalifikowały się w drodze wydarzeń w swoich strefach regionalnych, a drugi będzie rozgrywany w otwartej drabince ostatniej szansy.

Nagrody i wyzwania

Finały Regionalne Ameryki Północnej i Home Stretch oferują niesamowite nagrody oraz długo oczekiwane zaproszenie na Mistrzostwa Świata Pokémon w Honolulu na Hawajach w sierpniu! Stawka jest tak wysoka, że ​​akcja zapiera dech w piersiach. Fani na całym świecie będą mogli oglądać bitwy przez oba dni na Twitch.tv/PokemonUNITE.

Specjalny prezent dla graczy

Aby rozpocząć sezon Pokémon UNITE 2024 w NAIC, ujawniono specjalny prezent. Używając kodu „NAIC2024”, możesz otrzymać 5 3-dniowych licencji na wynajem dla Espeon, Lapras, Zoroark, Comfey i Gardevoir, jedną 3-dniową licencję Holowear na Gardevoir’s Aurora Style i jedną naklejkę World Championship Series Pokémon UNITE. Ten kod traci ważność 10 czerwca 2024 r., więc nie zwlekaj z otrzymaniem tych gadżetów!

Źródło: www.gonintendo.com