Filmowa prezentacja możliwości Blazikena w Pokemon Unite | Ruetir.com

Chcesz odkryć nowe zdolności Pokémon Blaziken w grze Pokémon Unite MOBA? Właśnie ujawniono ekskluzywny zwiastun przedstawiający tego wojownika, od którego ślinka ci się ślini. Wśród niedawnych przybyszów, które wzbogacają grupę wojowników w MOBA, znajdziemy Mewtwo, Dragapult, Urshifu, MewGlaceon (ewolucja typu lodowego Eevee), Dodrio i Sableye. Poniżej znajdziesz zwiastun Blazikena.

Specjalny dzień badawczy w Pokémon GO

Dodatkowo przypominamy, że we wtorek, 17 września 2023 roku w godzinach od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego w Pokémon GO odbędzie się Specjalny Dzień Badań. Przez ograniczony czas gracze będą mogli zobaczyć więcej Oddish w Pokémon GO i będą mieli możliwość zdobycia specjalnych bonusów i nagród w grze.Oto podgląd gry dostępny na oficjalnej stronie internetowej:

Bardzo potężna forma energii otacza Wyspę Aeos i czyni Pokémony silniejszymi, dając im jeszcze więcej niezwykłych zdolności. Trenerzy z całego świata przybywają na tę wyspę, aby wykorzystać tę energię i wziąć udział w ekscytujących bitwach. Przed wejściem na pole każdy gracz wybiera Pokémona. Podczas każdej bitwy Pokémony zdobywają poziomy, a nawet mogą tymczasowo ewoluować!

Pokemon UNITE: strategiczna gra bitewna zespołowa

Pokemon UNITE to strategiczna zespołowa gra bitewna opracowana przez The Pokemon Company i TiMi, studio Tencent Games. Dostępna jest za darmo na Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych. W tej grze uczestnicy rywalizują w zespołach 5 na 5. Podczas bitew gracze współpracują ze swoimi członkami drużyny, aby schwytać dzikie Pokémony, ewoluować własne Pokémony i pokonać wrogie Pokémony, a wszystko to próbując zdobyć więcej punktów niż drużyna przeciwna w określonym czasie .

Pokemon Unite jest obecnie dostępny na konsolach Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android jako gra bezpłatna.

Źródło: www.ruetir.com