Fani Pokemon Unite proponują funkcję usprawniającą wydarzenia w Pokemon Go

Pomysły na kostiumy

Po niedawnym wydarzeniu Fashion Week 2023 w Pokémon Go niektórzy fani Pokémon Unite uważają, że dodanie do gry kostiumów inspirowanych Holowearem może mieć duży wpływ.

Kostiumy Pokemon Unite i Holowear

Kiedy wypuszczono Pokemon Unite, wielu graczy zainteresowało się koncepcją Holowear. Dla tych, którzy nigdy nie grali, Holowear to kostiumy dla Pokémonów, które można zdobyć lub kupić w Unite. Podczas gdy niektóre przedmioty Holowear to proste czapki lub szaliki, wiele z nich składa się z w pełni zaprojektowanych strojów, które dodadzą dodatkowego stylu wybranemu Pokémonowi.

Apel do fanów Pokemon Go

Wpis na platformie mediów społecznościowych [dans Pokemon Go], ale co jeśli zamiast muszki mamy cały strój? Współpraca Pokémon Unite i Pokémon GO? » W poście znalazło się zdjęcie z różnymi przykładami Holowear w Pokemon Unite, w tym Snorlax w stylu Berry, Crustle w stylu Sanktuarium i Gardevoir w stylu Sacred.

Reakcje fanów

Ponieważ niektórzy gracze byli dość krytyczni wobec oferowanych w tym roku kostiumów Pokémon Go, wielu wyraziło zainteresowanie współpracą tego typu podczas przyszłych wydarzeń z Tygodnia Mody. ” Lubię to ! Wszyscy biorący udział w bieżącym wydarzeniu tak naprawdę nie są modni (z wyjątkiem Pikachu, który właściwie jako jedyny wygląda dobrze od początku tego wydarzenia). 😮‍💨” – powiedział jeden z graczy, a inny dodał: „Potrzebuję Snorlaxa i Slyveona w moim życiu jak najszybciej. Są takie słodkie. »

Fani się boją

Część fanów obawiała się jednak, że kosztowny trend kosmetyczny Unite, jeśli w ogóle tak się stanie, przeniesie się na Pokemon Go. „Kosztują tak dużo na Unite, że nie sądzę, że pozwolą nam złapać je za darmo w PoGo. »

Chociaż wydaje się, że wielu trenerów chciałoby, aby Pokémon Go otrzymało bardziej wyszukane kostiumy, takie jak w Unite, strach przed zawyżoną ceną może nie być wart dodatkowego akcentu.

Źródło: www.dexerto.com