Dzień Pokemonów: ogłoszenia na Pokemon TCG Pocket, Pokemon Unite…

Dziś jest Dzień Pokémonów 2024, który rozpoczął się prezentacją Pokémon Presents, pełną wiadomości o ulubionych przez wszystkich kieszonkowych potworach. Tsunekazu Ishihara, prezes i dyrektor generalny The Pokémon Company, był gospodarzem prezentacji, a jeśli ją przegapiłeś, możesz ją obejrzeć poniżej.

Pokemon Presents: Dzień Pokemonów 2024 – wszystkie nowości!

Oprócz zapowiedzi Pokémon Legends: ZA i Pokémon Trading Card Game Pocket, otrzymaliśmy wieści o nadchodzącym wydarzeniu w Pokémon Go, informacje o nowej serii Tera Raid Battles for Scarlet i Violet oraz coś nowego. . Dodatkowo pojawiły się aktualizacje dotyczące Pokémon Masters EX, Pokémon UNITE i Pokémon Sleep.

Na Androida i iOS pojawi się gra karciana Pokémon Trading Card Pocket. Będziesz zbierać cyfrowe karty i brać udział w szybkich bitwach z uproszczonymi zasadami. Możesz codziennie bezpłatnie otwierać dwa pakiety uzupełniające i zbierać cyfrowe karty z grafiką z przeszłości, a także nowe karty dostępne wyłącznie w nadchodzącej grze. Znajdziesz tu także wciągające mapy, dzięki którym możesz „wskoczyć” w świat ilustracji mapowych.

Ta bezpłatna aplikacja zostanie wydana na urządzenia z systemem iOS i Android w 2024 r.

Siedmiogwiazdkowe bitwy rajdowe Tera w Pokémon Scarlet i Violet!

Gracze Pokémon Scarlet i Violet mogą teraz cieszyć się serią siedmiogwiazdkowych bitew Tera Raid. Począwszy od tego tygodnia, będziecie mogli zmierzyć się z Venusaurem, Charizardem i Tortankiem – każdy z Najpotężniejszym Znakiem – i zyskać szansę na dodanie ich do swojej drużyny.

Venusaur będzie dostępny od lutego do 5 marca, Tortank od 6 do 12 marca, a Charizard od 13 do 17 marca.

Nowe pary synchronizacji w Pokémon Masters EX!

Pokemon Masters EX wprowadzi nowe pary synchronizacji. Szukaj Geety i Glimmory, Silvera (bohatera) i Tyranitara w ich wyróżnionym zwiadowcu par synchronizacji, a także przybyciu głównej pary synchronizacji Sygna Suit Gladion i Magearna.

Jeśli przegapiłeś okazję dodania Lillie (Anniversary 2021) i Lunali, a także Sygna Suit Lusamine i Necrozma do swojej drużyny podczas ich poprzednich występów, ich zwiadowcy z Master Fair również powrócą.

Obecnie w grze trwa wydarzenie i jeśli je ukończysz, będziesz mógł dodać Rileya i Lucario do swojej drużyny. Dostępny jest także specjalny prezent za logowanie w postaci 3000 bezpłatnych klejnotów, a także długo oczekiwana funkcja Photo Creation, która pojawi się w grze.

Więcej Pokemonów w Pokémon UNITE i więcej w Pokemon Sleep!

Ogłoszono także dzisiaj: Więcej Pokemonów pojawi się w Pokémon UNITE. Trwa specjalne wydarzenie, podczas którego będzie można zdobyć licencję Miraidon’s Unite License, a wkrótce do listy dołączą Falinks i Cerulegon.

Aby upamiętnić Dzień Pokémonów, możesz wziąć udział w wydarzeniu Prize Machine, które oferuje możliwość zdobycia popularnych Holowears, takich jak Sunshine Style: Venusaur, bezpłatnie i innych nagród. Dodatkowo, jeśli obejrzysz powyższy film Pokémon Presents, otrzymasz kod podarunkowy zapewniający trzydniową ograniczoną licencję na Miraidon.

Ci, którzy śledzą swoje nawyki związane ze snem za pomocą Pokémon Sleep, z radością dowiedzą się, że Raikou pojawi się w aplikacji w marcu, a Entei i Suicune dołączą później.

Raikou przybędzie poprzez wydarzenie, podczas którego zbierzesz próbki grzywy Pokémona i wymienisz je na Kadzidło Raikou. Następnie możesz użyć kadzidła, aby poznać różne style snu Raikou.

W tym czasie Pokemon pomocniczy typu Elektrycznego będzie szczególnie skuteczny, więc możesz obudzić pomocników typu Elektrycznego, takich jak Pikachu, Raichu, Jolteon, Pichu, Wattouat, Lainergie i Pharamp, aby się przygotować.

Firma Pokémon poszukuje funkcji i nagród, które pozwolą początkującym graczom Pokémon Sleep poznać style snu Raikou i zaprzyjaźnić się z nimi. Więcej szczegółów i data rozpoczęcia wydarzenia zostaną podane w późniejszym terminie.

Dostępny jest teraz także bonus za logowanie, dzięki któremu możesz otrzymać prezent w postaci Poke Cookies i Diamentów.

Wreszcie, gracze Pokémon Cafe ReMix mogą teraz zbierać monety Gimmighoul Coins, wykonując określone łamigłówki. Dostępne są także nowe kostiumy dla Maracachi, Salora i Canarticho.

Właśnie rozpoczął się pierwszy z dwóch wydarzeń bingo. Biorąc udział w tych wydarzeniach, będziesz mógł dodać do swojej drużyny legendarne Pokémony Koraidon i Miraidon.

A więc masz to, mnóstwo wiadomości na temat Pokémonów dla fanów tych dziwnych małych stworzeń. Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić podczas nowych przygód.

Źródło: www.bing.com